3 прості вправи, які допоможуть вам накачати руки в домашніх умовах

Здоров`я

Виконуючи всього три вправи ви станете власницею гарних та рельєфних рук.

Багато жінок бояться качати руки, обґрунтовуючи це тим, що не хочуть бути схожими на чоловіків.

Але боятися не варто, тому що на відміну від чоловічого організму, пересиченого тестостероном, у жіночому тілі переважають естрогени, які відповідають за відкладення жирів про запас. Тому накачати м’язи до рельєфу культуристок вкрай складно. Але надати рукам красивий підтягнутий вигляд — навіть потрібно.

Віджимання

Відомі всім віджимання — одна з найбільш ефективних вправ для рук. Якщо вам важко віджиматися від підлоги, робіть це, стоячи на колінах. Або для початку спробуйте віджиматися від стіни або від стільця. Стежте за тим, щоб тіло було рівним, а спина не прогиналася.

Згинання рук з гантелями

Для роботи з м’язами рук добре використовувати гантелі або інші важкі предмети. Наприклад, візьміть по гантелі в кожну руку, тримайте їх прямо, розгорнувши зап’ястя назовні. Потім починайте руки підіймати по черзі. Стежте за тим, щоб лікоть не йшов назад або вперед, а залишався на тому ж рівні.

Зворотні віджимання

Для цієї вправи вам знадобиться стілець, лава або жорстке ліжко. Треба стати так, щоб ця поверхня була позаду. Присядьте і обіпріться об неї руками. Стеж те за своєю поставою, намагайся не сутулитися. Відіжміть від поверхні до того рівня, поки між гомілкою і стегном не утворюється прямий кут. Знову присядь.

Ці вправи потрібно робити два рази на тиждень, не більше, щоб ваші руки були красивими.

Джерело