17 млн збитків міжнародним компаніям – прикарпатцю повідомили про підозру за “піратство”

Суспільство
За процесуального керівництва окружної прокуратури міста Івано-Франківська  громадянину повідомлено про підозру в порушенні авторського і суміжних прав.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру.


За даними слідства, підозрюваний створив у мережі Інтернет вебсайти, на яких організував розповсюдження аудіовізуальних творів кінематографії без дозволу правовласників.


Цими діями він надав вільний доступ користувачам всесвітньої мережі Інтернет до перегляду та копіювання вказаних творів і спричинив охоронюваним законом інтересам міжнародних компаній матеріальну шкоду на понад 17 млн грн.


Документування протиправної діяльності здійснювалось працівниками відділу протидії кіберзлочинам Департаменту кіберполіції Національної поліції України в Івано-Франківській області спільно зі слідчими Івано-Франківського районного управління Головного управління Національної поліції в області.


Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


Переглядів: 207
banner