фото з мережі інтернет

17 прикарпатських медзакладів отримали гроші на рахунки

Суспільство

Дев’ять мільйонів на доплати медикам за березень станом на 30 квітня були на рахунках 17-ти медзакладів Прикарпаття. 11 з них здійснили виплати того ж дня.


Про це на щоденному брифінгу повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів, передає Суспільне.

“Доплати за березень мають зробити із залученням обласного, місцевих, районних, частково державного бюджетів. Тобто всіх коштів, які можемо залучити. Тільки 22-го квітня постановою Кабміну було прийнято порядок доплат за березень. З 22-го квітня ми вишукали сім мільйонів з державного та два – з обласних бюджетів та спрямували їх на доплати медикам за березень”, – повідомив Віталій Федорів.

За його словами, роботу за квітень, відповідно до всіх вимог і постанов, буде оплачувати Національна служба здоров’я України.

Щодо доплат працівникам екстреної медичної допомоги, виплати будуть, – повідомив головний лікар КНП “Івано-Франківський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Мирон Матейко:

“Кошти прийшли 30 квітня. Ми не могли технічно перерахувати їх. Але враховуючи, що в нас були кошти НСЗУ, враховуючи, що йдуть вихідні дні, ми дали зарплату без добавок за березень і за квітень. Сьогодні-завтра гроші ляжуть на рахунки”.Переглядів: 13