3 роки позбавлення волі: калушанина засудили через крадіжки та ухилення від громадських робіт

Кримінал, Суспільство

Калушанин, коли перебував в гостях у своєї знайомої, таємно викрав грошові кошти в сумі 4000 грн. та один примірник ключа від вхідних дверей будинку.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуський міськрайонний суд.


Згодом обвинувачений продовжив свою злочинну діяльність та прийшов до домоволодіння своєї знайомої. Проник в будинок, та таємно викрав системний блок марки ПК AMD Ryzen з комплектуючими деталями загальною вартістю 28 272 грн.  З викраденим майном чоловік покинув місце вчинення злочину та цього ж дня здав викрадений системний блок до ломбардного відділення, отриманими коштами розпорядився на власний розсуд.


Обвинуваченого вироком Калуського міськрайонного суду від 2021 року визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.3 ст.185, ч.1 ст.289 КК України, та призначено покарання у виді 240 годин громадських робіт. Для відбуття цього покарання чоловіка було прийнято на роботу прибиральником на кладовище на безоплатній основі, та встановлено режим роботи. Впродовж року засуджений для відбуття покарання жодного разу не з’явився, тим самим не відбув жодної години громадських робіт.


У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчинених кримінальних правопорушеннях визнав повністю та пояснив, що дійсно не відбував покарання у вигляді громадських робіт, оскільки поїхав за межі держави, так як йому необхідні були гроші.


Суд призначив покарання – 3 роки 30 днів позбавлення волі. Обвинуваченого забрали під варту із зали суду.


Переглядів: 3