4 поширені помилки вискубування та фарбування брів

Територія успіху

Деякі помилки у формуванні брів здатні зіпсувати красу всього обличчя жінки.

Брови — це модно! Якщо вони гарні, то можна взагалі не фарбуватися і почуватися красунею. При цьому дуже багато майстрів у салонах краси абсолютно не вміють робити брови — їх клієнтки витрачають купу грошей, а отримують щось, за що доводиться червоніти. Так які ж вони — неправильні брови?

Ні, ми не хочемо сказати, що брови можуть зіпсувати вашу красу. Ви подивіться на Памелу Андерсон: попри моду і тренди вона 40 років ходить з одними і тими ж бровами-ниточками і нічого. Ми хочемо сказати: не дайте майстрам з брів задурити вам голову і намалювати у вас на обличчі щось не те.

Дуже товсті брови

Широкі брови звичайно у тренді, але всього має бути у міру! Обличчя має виглядати пропорційним, брови повинні підходити до нього за розміром. Вважається, що для невеликих очей широкі брови протипоказані, вони нададуть обличчю грубі чоловічі риси.

Занадто сильний вигин

Подивіться, як змінювалися брови Ренати Литвинової разом з модою. У 1990-і вона копіювала своїх улюблених акторок німого кіно і носила “високі бровки-арки”. А у 2000-і вони стали набувати більш природний вигляд. І ось зараз вже якщо і згинаються, то не так відчайдушно.

Надто графічні або просто дуже гострі

Навіть Кім Кардашьян закинула свій фірмовий стиль ідеальних графічних брів. Це вже не актуально. Забудьте про своїх майстрів, які малюють брови під лінійку, відступаючи сантиметр від перенісся, як за підручниками. Цього року, вам потрібен майстер, який підкреслить індивідуальність. Якщо доглядом за бровами ви займаєтеся самостійно, то погляньте на своє обличчя як на полотно, і підкресліть природну форму.

Невідповідний колір

Руді брови для брюнетки? Ні! Чорні брови для блондинки? Теж ні! Правило голлівудських візажистів: фарба та олівець для брів мають бути на напівтон-тон темнішими за відтінок ваших пасом. Виняток: чорне як смола волосся — у цьому випадку брови мають бути трохи світлішими.

Джерело