5 порід кішок, які практично не линяють

Наука, Різне

Для багатьох власників домашніх тварин питання вовни може виявитися критичним: далеко не кожен готовий раз на день прибиратися в будинку, щоб забезпечити чистоту приміщення.

Однак існують породи, які позбавлять вас від клопоту — вони практично не схильні до линяння, що значно спрощує процес догляду за ними.

Представники наступних 5 порід будуть для вас ідеальним варіантом:

Сіамська кішка

Попри те що сіами володіють красивим вовняним покривом, вони линяють дуже рідко, що робить їх оптимальним вибором для життя у квартирі.

В них дуже цікавий і незалежний характер. Якщо встановити хороші відносини з твариною, то ви здивуєтеся, наскільки ласкавою може бути сіамська кішка.

Меконгський бобтейл

Шерсть представників цієї породи дуже приємна на дотик, тому ви завжди зможете зняти стрес після робочого дня, погладжуючи свого вихованця.

Меконгский бобтейл — порода досить давня і цікава. Кішки відрізняються високим інтелектом і можуть бути віддані своїм господарям так само, як і собаки.

Орієнтальна кішка

Ці тварини мають екзотичну вдачу і не дадуть занудьгувати, оскільки грайливі й енергійні. Клопоту з вовною практично немає, оскільки вони є родичами сіамської кішки.

Орієнтальні кішки були героями ще стародавніх азіатських рукописів, оскільки мають неймовірно цікаву зовнішність, гнучкий характер і надзвичайну відданість “своїй” людині.

Російська блакитна

Їх шерсть більше нагадує приємний на дотик оксамит: завдяки такій текстурі до линьки вони не схильні. Якщо балувати свою улюбленицю регулярним вичісуванням, то вовни в будинку не буде взагалі.

Приємним бонусом може послужити той факт, що представники породи російська блакитна неймовірно доброзичливі і ласкаві.

Селкірк-рекс

Одна з наймолодших порід: офіційною датою появи вважається 1987 рік. Кішки володіють об’ємним вовняним покривом, який нагадує овечу вовну. Попри цей факт, селкірк-рекс практично не линяє.

Представники породи мають толерантний характер, чудово уживаються з маленькими дітьми і будь-якими іншими тваринами.

Крім вище перерахованих порід можна звернути увагу на різновиди сфінксів — дані царствені кішки і зовсім не мають вовняного покриву.

Джерело