5 способів використання термальної води для обличчя

Територія успіху

Термальну воду для обличчя треба правильно використовувати.

Не всі проводять літо на березі водойм, великих і маленьких. А дистанціюватися від духоти, пилу і смогу хочеться кожному. За допомогою термальної води і спреїв для обличчя прийняти освіжаючий душ реально у будь-який час.

Які спреї для обличчя існують

Стародавні римляни першими виявили термальні джерела. Вони пролягають глибше за мінеральні, тому — чистіші, а вміст корисних мікроелементів у них вищий. Пращури оцінили знахідку і набудували лікарень на берегах гірських озер. У XV столітті європейці стали приймати підземну воду всередину. Правда, не заради втамування спраги, а для лікування шлунково-кишкових і судинних захворювань. Кому, коли і скільки пити, вирішували лікарі: напій продавали в аптеках за рецептом. Нарешті, у середині минулого століття з’явилася термальна вода для догляду за обличчям. А потім за нею — спреї, серпанки, фіксатори макіяжу.

Виявилося, що не усі води для обличчя є однаковими. Найпоширеніші — тепер вже знайомі усім і кожному — термальна та мінеральна. Різні виробники видобувають воду з різних джерел, тому склад води відрізняється. У одних більше кальцію, в інших — натрію або селену. Ті, у яких багато солей, зменшують виділення шкірного сала; малосольні, навпаки, підходять для сухої шкіри.

Засоби нового покоління — це серпанки або місти. У їх основі мінеральна або звичайна очищена вода, але збагачена різноманітними корисними добавками (ефірні олії, рослинні екстракти, гліцерин). Кожна з них виконує свою функцію: зволоження, зняття почервоніння, лікування запалень.

Нарешті, є спеціальні спреї, що фіксують макіяж. Вони роблять макіяж стійким, запобігаючи його розтіканню у спеку або змазуванню від дотиків до обличчя.

Як наносити термальну воду

З початком сезону відпусток термальна вода лежить у більшості дорожніх косметичок. Втомлені містяни дістають фреш на борту літака і розпилюють на обличчя. Знову і знову. Це шлях у нікуди, як на небі, так і на землі. Без додаткових зволожуючих компонентів навіть найчистіша вода з високогірних джерел екологічно чистих районів просто випарується з поверхні шкіри, тим самим зробивши її сухішою, ніж раніше.

Правильно наносити воду або спрей — з відстані 10-15 см. При цьому флакончиком можна малювати у повітрі коло чи вісімку. Інший варіант косметологам підказали парфумери: потрібно розпорошити хмару у повітрі і увійти у неї. Найголовніше — не чекати на повне висихання спрею на обличчі. Через хвилину-дві після нанесення слід видалити надлишки серветкою. Це правило є особливо актуальним на відкритому сонці, оскільки краплі являють собою маленькі лупи і можуть спровокувати опік.

П’ять способів використання термальної води

Для свіжості

Підставляйте обличчя під термальний душ щоразу, коли шкіра потребує свіжості: у спекотному або кондиціонованому приміщенні, під час фітнесу, після косметичних процедур (пілінгу, очищення, ін’єкцій), сонячних опіків.

Для додаткового зволоження

Розпороште міст на очищену шкіру. Поки обличчя не висохло, нанесіть зволожуючий крем або маску. Завдяки цьому волога і корисні компоненти обох засобів потрапляють у шкіру глибше.

Для ефекту “шкіра як у дитини”

Шкіра дитини зволожена, пружна, квітуча. Щоб домогтися такого самого ефекту, знадобиться термальна вода. Причому багато. Наносьте її після кожного етапу догляду за шкірою і макіяжу: після сироватки, зволожуючого крему, праймера, тонального засобу, декоративної косметики. Шкіра повинна насичуватися живильною вологою, але не бути мокрою.

Для вологого фінішу

Не знаєте, як позбутися від щільного мерехтливго фінішу, що підкреслює зморшки навіть там, де їх немає? Побризкайте на обличчя мінералкою з балончика з пульверизатором. Так ви позбавитеся від тьмяної матовості, отримавши натомість здорову сяючу шкіру.

Для продовження стійкості макіяжу

Нанесіть засіб на вже готовий мейкап так само, як на “оголене” обличчя: розпороште його — почекайте кілька хвилин та промокніть серветкою. Не тримайте балончик ближче, ніж за 10 см до обличчя, інакше макіяж може поплисти. Цим самим спреєм зручно змочувати пензлик, щоб наносити тіні вологим способом.

Джерело



Переглядів: 187
banner