5 жіночих імен з найсильнішою енергетикою

Територія успіху

Ім’я грає величезну роль в житті кожної жінки. Властивості, якими вони володіють, дозволили вибрати 5 найбільш енергетично сильних російських імен. Ці імена роблять своїх носіїв щасливішими і успішніше.

Ірина

Це ім’я було дуже популярне на заході Радянського Союзу, однак зараз його популярність різко знизилася. І абсолютно незаслужено, оскільки енергетика у того імені одна з найсильніших. Власниці цього імені часто відзначають, що їх життя сповнене цікавих подій. Ірини щасливі, щасливі і дуже красиві, причому не тільки зовні, але і внутрішньо.

Ірини дуже сексуальні і розумні, що робить з них прекрасних ділових жінок, самостійних дам і гідних суперниць в області бізнесу навіть для чоловіків.

Наталія

Наталії відрізняються стабільною енергією. Зламати цих жінок практично неможливо. Якщо в інших імен є слабкі і сильні сторони, то у Наталі все настільки збалансовано, що вона у всьому домагається нехай не найкращих, але стабільних і гідних результатів.

Зовні Наталії представляють із себе тих жінок, які гармонійні з оточуючими, хоча інколи складається враження, що вони не від світу сього. Наталії таємничі в міру, тому чоловіки їх і люблять. Це ім’я має ауру, яка притягує представників протилежної статі. Недарма Наталія перекладається як Рідна.

Тетяна

Тетяна — це сімейне ім’я, хоча господині з Тетян не обов’язково найкращі. Але Тетяни завжди щирі, а також добрі і вельми привабливі завдяки своїй сильній енергетиці. У їх присутності багато відчувають спокій, доброту, тепло і затишок.

Тому будинок Тетян часто повний гостей, так і в особистому житті все зазвичай ладиться. Недарма переводять це ім’я як Устроительницу.

Ніхто не зможе виховати дитину в такій теплій обстановці, як Тетяна. Кому-то може бути з ними нудно, але це абсолютно непомітний мінус, з яким можна прожити все життя пліч-о-пліч. Адже переваг у Тетяни куди більше.

Вікторія

Вікторія означає Перемогу. Саме це ім’я говорить про те, що такі дами перемагають скрізь і завжди. Звичайно, у них є свої слабкості, але вони просто меркнуть у порівнянні з їх силою і можливостями. Вікторії мають настільки сильну енергетику і потяг до того, щоб бути кращими, що можуть позмагатися в цьому з чоловіками.

Вікторії рідше інших жінок із сильними іменами знаходять чоловіків на все життя, тому що з ними важко жити під одним дахом. Це властиво не всім, але більшості Вікторій. Таким жінкам потрібен особливий підхід. Вікторія-дружина стане справжнім партнером і ніколи не залишить свого чоловіка вирішити проблеми, а встане з ним, плечем до плеча.

Олена

Олена перекладається як Світла або Ясна. Олени мають масу переваг і всього один недолік — вони майже не використовують свою уяву. З іншого боку, завдяки цій звичці, вони рідко ревнують, так що навіть її вони звертають на гідність. Олени чудово вбирають в себе будь-які знання та інформацію, тому є відмінними вчителями і чудовими начальниками. Вони також хороші мами і дружини. Їх енергетика сповнена позитивних сторін, які притягують і друзів, і чоловіків.

Олени — це люди логіки і довгої любові. Вони практично не здатні на зло і зраду, що в нашому світі цінується понад усе.

ДжерелоПереглядів: 23