7 модних відтінків помад на осінь 2019, які підходять всім без винятку

Територія успіху

Зірки вже активно носять їх, приєднуйся.

Шукаєш модні відтінки помад на осінь? Насправді немає ніяких правил, коли мова заходить про те, в який час року ти повинна носити певні кольори помад. Але є дещо в осінньому сезоні, що надихає нас на перехід на більш темні або теплі відтінки. Насичені сливові, драматичні бордові, відтінки і шоколад — ось лише деякі з них. І хоча вони не зігріють вас у дощові дні, вони виглядають дуже гаряче.

Нижче представлені найкращі відтінки помад на новий сезон, які йдуть всім без винятку.

Червоний

Класичну червону помаду в новому сезоні найкраще носити з матовою текстурою. Так ти зможеш досягти максимальної концентрації кольору, що ідеально для осені 2019.

Темно-сливовий і бордовий

Насичений бордово-ліловий відтінок помади, як в Ізабель Гулар, красиво виділяється на темних тонах шкіри і виглядає контрастною плямою на більш світлих тонах. Цей колір настільки самодостатній, що тобі не знадобляться ніякі тіні, лайнери і бронзери. Туш теж не обов’язковий елемент макіяжу з такою темною помадою, а от від рум’ян відмовлятися не варто. Особливо тим, у кого світла шкіра. Інакше ти будеш виглядати занадто готично.

Цукерково-рожевий

Унікальний універсальний відтінок помади — він йде всім і підходить для кожного сезону. Цей яскраво-рожевий відтінок виглядає просто неймовірно на дівчатах з темним волоссям, світлими локонами і на жінках з вогненно-рудим волоссям.

Новий нюд

Нюдовий відтінок помади, як і червоний, ніколи не вийде з моди і не буде чимось особливим. Але нове сприйняття нейтральних відтінків цієї осені дозволить тобі урізноманітнити макіяж. Обирай теплі і трохи темні тони нюдової помади, як в Анджеліни Джолі, і ти будеш виглядати шикарно! Цей нюдово-шоколадний колір підійде всім без винятку.

Живий корал

Живий корал став наймоднішим відтінком 2019-го року за версією інституту кольору Pantone. Тому ми очікували, що він увірветься і в наші б’юті-образи. Коралова помада, як на Зої Дойч, йде всім і ідеальна осінь — в ній настільки тепла, що тобі захочеться носити її щодня.

Червоно-коричневий

Цегляний, червоно-коричневий відтінок помади ніби створений для осені. Він насичений і теплий, а ще підходить до всього, що є в тебе в гардеробі. Адріана Ліма доводить, що навіть з сукнею холодного синього відтінку червоно-коричнева помада виглядає гармонійно.

Ягідний

Ще один відтінок рожевого в добірці модних помад на осінь. Цей колір не виходить з моди вже століття, не вийде і у 2019-му році. Помада може бути насиченого кольору або напівпрозорою — головне, щоб вона трохи відтіняла твій природний тон губ.

ДжерелоПереглядів: 137