7 речей, які роблять зовнішній вигляд дешевим і недоглянутим

Територія успіху

Будьте уважні, перед тим як вийти з дому.

Кожна дівчина хоче завжди залишатися жіночною, привабливою і доглянутою, але, на жаль, ми не завжди отримуємо те, що хочемо. Іноді плани йдуть проти нас. Сьогодні ми хотіли б розповісти вам про дрібниці і деталі, які можуть зіпсувати весь ваш образ.

Ми підготували список речей, яких ви повинні уникати, щоб не зіпсувати свій зовнішній вигляд і не виглядати недбало.

Бружне волосся

Якщо вам здається, що неохайне волосся, зібране в косу або хвіст, виглядає акуратним, ви помиляєтеся. В такому випадку добре мати під рукою сухий шампунь, який допоможе освіжити волосся, наприклад, якщо потрібно терміново кудись їхати, а у вас немає часу на укладання.

Зіпсований манікюр

Одним з найважливіших компонентів вашого бездоганного зовнішнього вигляду, на який варто звертати увагу в першу чергу, є, звичайно, руки. Якщо ви не вмієте робити стильний манікюр, то краще його зовсім не робити і просто покрити нігті прозорим лаком.

Пом’ятий одяг

Якщо ви хочете виглядати бездоганно, не забувайте, що одяг потрібно прасувати перед виходом. Віддавайте перевагу одягу з тканини, яка не дуже мнеться, наприклад, напівсинтетичній тканині, бавовні або вовні.

Неякісний макіяж

Неякісні косметичні продукти — справжній ворог, який може сховатися у вашій косметичці. Неякісний макіяж відразу видає вас. Тон лежить нерівно, тіні скочуються і виглядають недбало і неакуратно. Такий макіяж може зіпсувати не тільки враження про вас, але і вашу шкіру, тому краще купити пару якісних продуктів, ніж зберігати вдома тонну поганої косметики.

Старі поношені речі

Сумки зі зношеними ручками, старі кросівки, майки з плямами і інші подібні речі краще відразу викинути і не залишати на всяк випадок у себе в шафі.

Зіпсовані коштовності

Пошкоджені, подряпані срібні прикраси, кільця або сережки з втраченими камінням краще взагалі не одягати. Навіть досконалий образ буде зіпсований, якщо ви вирішите доповнити його такими прикрасами.

Волосся на одязі

Йдучи в громадські місця, будьте обережні і спочатку огляньте свій одяг з усіх боків. Ви погодитеся, що одяг, на якому є волосся, має неприємний вигляд. Шерсть домашніх тварин також робить образ недбалим, тому завжди звертайте увагу на чистоту ваших речей перед виходом.

ДжерелоПереглядів: 157