7 рідкісних порід собак, про яких мало хто чув

Суспільство

Іноді не дуже зрозуміло, яким чином формується популярність тих чи інших порід собак.

Можливо, справа в романтизації й поетизації образів за допомогою кіно. Також велика роль сучасних інформаційних технологій.

Експерти назвали 8 унікальних порід собак, які не особливо відомі на території нашої країни:

1. Ісландська собака (вівчарка). Дивно товариська порода, яка весь час хоче бути ближче до людини. Є досить давньою. Раніше ісландські вівчарки допомагали пастухам в їх роботі.

2. Американський ескімоський шпіц. Здатні поєднувати в собі якості охоронця, який ніколи не дасть в образу членів своєї сім’ї, з особливою ніжністю, яка рідко зустрічається в собак.

Ідеально підходять для утримання в умовах квартири і легко піддаються дресуванню.

3. Леонбергер. Великі тварини, які в основному використовуються для охорони житла, оскільки їх статура дозволяє дати відсіч недоброзичливцям.

З господарями ж поводяться стримано і не дозволяють собі зайвого.

4. Тибетський спанієль. На своїй батьківщині виконували функцію “дзвіночків”: починали голосно гавкати, якщо біля стін монастиря помічали незнайомців.

Ченці до них ставляться з любов’ю та повагою: спанієлям можна “відвідувати” храми під час молитви.

5. Глен оф Імаал тер’єр. Порода, чиєю батьківщиною є Ірландія. Собаки невеликі і доброзичливі, проте можуть постояти за себе в тому випадку, якщо незнайомець почне поводитися неналежним чином.

Хоча випадків нападу цієї породи виявлено не було, вони намагаються налякати супротивника гучним гавкотом.

6. Норвезький бухунд. У висоту собаки досягають пів метра і цілком можуть стати надійним захисником.

Попри те, що вони можуть постояти за себе, можуть стати домашнім улюбленцем в сім’ях з маленькими дітьми. Добре переносять холодну погоду, а ось в літню спеку намагайтеся не виводити бухунда на довгий час: нехай відпочиває в тіні.

7. Німецький вольфшпіц. Порода була надзвичайно популярною у моряків: вона охороняла судна від недоброзичливців.

Собаки дуже активні і люблять грати, так що стануть відмінним супутником для дитини, оскільки з дітьми вони прекрасно ладять.

Джерело

 

 Переглядів: 23