Вони роблять стрункішою: модні чорні джинси на кожен день

Територія успіху

Як носити денім в 2021 році.

Абсолютно відомий факт для всіх, що чорні джинси — невід’ємна частина базового гардероба кожної людини, яка може стати основою для безлічі образів, бути при цьому зручною і добре поєднуватися за кольором з іншими речами. Джинси з більш тонкого матеріалу добре підійдуть для літа, а в більш прохолодну погоду можна надіти варіант з більш щільної тканини.

Однією з головних переваг чорних джинсів в жіночому базовому гардеробі є те, що добре підібрана по фігурі модель здатна зробити вас візуально стрункішою і вищою. А це вагомі плюси для того, щоб обзавестися такою чудовою річчю.

Сьогодні існує безліч моделей і кожна модниця може вибрати для себе найбільш підходящу — скінні, кльош, укорочені, з завищеною талією, рвані, джинси-бойфренда і ін. Але, якщо ви хочете, щоб така річ стала дійсно універсальною, варто зупиниться на класичній моделі прямого крою або скінні без зайвих декоративних елементів і додаткових деталей.

Правильний денім повинен відповідати трьом критерієм. По-перше, джинси мають бути зручні, як спортивні штани, щоб ви могли ходити в них кожен день і не відчувати дискомфорту. По-друге, фасон повинен бути універсальним, відповідним і для офісних буднів, і для побачення. По-третє, джинси повинні підкреслювати достоїнства фігури і робити вас чарівною.

Ми підготували добірку актуальних чорних моделей джинсів, які відповідають всім трьом критеріям і які вам не захочеться знімати.