8 ознак наскрізь фальшивих людей, від яких варто триматися подалі

Територія успіху

Остерігайтеся їх.

У вас ніколи не виникало відчуття, що людина, з якою ви здружилися, або навіть вступили у відносини, переслідує якісь таємні цілі? Або що їй просто плювати на ваші думки і почуття?

Скористайтеся цими 8 ознаками фальшивих людей, щоб визначити, хто з вашого оточення гідний того, щоб продовжувати стосунки, а від кого варто триматися подалі.

Вони поважають лише тих, хто володіє силою або владою

Люди-фальшивки схильні поважати лише тих, хто володіє реальною силою або владою. І якщо ви останнім часом зблизилися з, здавалося б, милою і доброю людиною, яка, тим не менш, не вважає більшість людей гідними її поваги, задумайтеся, не вдягає вона маску тільки для вас.

Вони готові на все, щоб втертися в довіру

Справжні і щирі люди не докладають якихось неймовірних зусиль для того, щоб розширити коло спілкування. А ось фальшиві люди готові піти на все, щоб втертися в довіру як можна більшій кількості людей.

Якщо ви просто будете собою, ви неодмінно зустрінете у своєму житті дружбу та інші види особистих відносин з тими людьми, яким ви дійсно цікаві. Однак для фальшивих людей розширення кола друзів та знайомих проходить куди менш природно.

Вони готові на все, щоб опинитися в центрі уваги

І хоча всім нам час від часу хочеться насолодитися заслуженою славою та увагою, однією з ознак наскрізь фальшивих людей є те, що вони постійно жадають чужої уваги та визнання будь-якою ціною. Щирі люди, навпаки, завжди знають, коли настане час піти в тінь, потрібно дозволити блищати на сцені комусь іншому.

Вони люблять пліткувати та розпускати чутки

І хоча всім нам іноді хочеться поділитися свіжими чутками та плітками, це одне з тих занять, що дозволяє помітити людей-фальшивок мало не за кілометр.

Чесні люди схильні висловлювати свою думку про інших прямо і відкрито, якою б вона не була, а ось нещирі більше люблять шушукатися за чиєюсь спиною.

Вони люблять пускати пил в очі

Пишатися своїми заслуженими досягненнями — це одне, але якщо хтось весь час вихваляється і пускає пил в очі, навіть якщо останнім часом він не робив нічого, гідного уваги — це чітка ознака людини-фальшивки.

Щирі люди відрізняються скромністю, і їм просто нецікаво хвалитися з ранку до вечора.

Вони люблять втоптувати в бруд інших, щоб виглядати кращими на їх фоні

Лише люди, позбавлені справжніх достоїнств, відчувають потребу в обливанні брудом та постійній критиці тих, хто їх оточує, щоб краще виглядати на їх фоні.

Щирі особистості будуть захоплюватися оточуючими та робити їм компліменти, а не втоптувати їх у бруд, щоб залишитися «у всьому білому».

Вони дають обіцянки, які не збираються виконувати

Якщо щира людина дає якусь обіцянку, то вона робить все можливе і неможливе, щоб виконати її. І якщо у неї це все-таки не вийде, то вона постарається якось це компенсувати, а от людина-фальшивка… Така людина може дати якусь обіцянку, навіть не збираючись її виконувати.

Люди-фальшивки з більшою легкістю дають обіцянки, але значно рідше їх виконують (якщо взагалі виконують).

Вони поводяться шанобливо лише в тому випадку, коли це їм вигідно

Однією з найбільш характерних ознак фальшивої людини є те, що вона проявляє доброту і співчуття лише в тих випадках, коли це дає їй якусь перевагу. Ну а щирі люди, на противагу їм — поводяться чемно, співчутливо і шанобливо завжди, а не залежно від обставин.

Так що… дивіться в обидва боки, чи не виявляють люди, які вас оточують, такі ознаки. Можливо, це допоможе вам наповнити своє життя великою кількістю осмислених і справжніх відносин.

ДжерелоПереглядів: 406