9 хитрощів, які допоможуть зробити манікюр не гірше за професіонала

Територія успіху

Гарний манікюр можна зробити і власноруч.

Усі дівчата хочуть ідеальний манікюр, який створює певне враження на оточуючих. Це не тільки естетичне питання. Дуже важливо правильно виконувати процедуру догляду за нігтями, щоб випадково не інфікувати їх. Жіночий манікюр постійно вдосконалюється, з’являються нові хитрощі. Ті, хто слідкують за модою, намагаються вибирати найбільш актуальний дизайн. Однак відвідування професійних салонів обходиться недешево.

Ось декілька хитрощів, які допоможуть робити манікюр самостійно як професіонал.

Використовуйте білу базу

Якщо ви наносите кольоровий лак, то напевно захочете, щоб відтінок був максимально яскравим. Щоб цього домогтися, спочатку нанесіть білий шар лаку. Така підкладка зробить колір більш насиченим.

Використовуйте лід для сушіння

Коли ви пофарбували нігті, занурте їх у миску з водою і льодом. Такий хитрий трюк дозволить прискорити процес сушіння. Це особливо актуально для нетерплячих дівчат, які стирають лак до його висихання.

Використовуйте дерев’яну паличку

Малюнки на нігтях чудові. Однак здається, що для їх створення потрібно бути чи не професійним художником. Насправді все простіше. Щоб зробити малюнок на нігтях, вам просто потрібна дерев’яна паличка. Приклад одного з простих візерунків показаний на малюнку вище. Вам лише потрібно поставити кілька крапок лаком.

Швидке зняття лаку

Щоб швидко видалити лак, прикладіть до пофарбованих нігтів шматочки вати, рясно просочені рідиною для зняття лаку. Вже за декілька секунд, ви зможете зняти покриття без зайвих зусиль. Це швидко і просто.

Поєднання кольорів

Використовуйте гумки, щоб відокремити частину нігтя, яку ви хочете нафарбувати іншим кольором. Це швидкий і ефективний спосіб зробити ідеальний манікюр. Будьте обережні, поєднуючи різні лаки.

Покриття з блискітками

Спочатку покрийте нігті прозорим лаком. Потім занурте кожен ніготь у баночку з блискітками. Це все, що вам потрібно, щоб отримати чудовий результат.

Використовуйте сітку

Малюнки на нігтях дуже актуальні, але у салонах такий манікюр коштує дорого. Ви можете отримати ідеальний малюнок, використовуючи сітку. Дійте обережно, щоб покриття не розмазалося.

Покриття в горошок

Пластир або будь-який папір з маленькими отворами ідеально підходить для створення манікюру в горошок. Наклейте його на кожен ніготь і покрийте лаком. Обережно зніміть наклейку і насолоджуйтеся покриттям.

Видалення залишків лаку

Не всі дівчата вміють обережно наносити лак. У деяких залишаються невеликі краплі засобу на шкірі. Вазелін, нанесений тампоном, допоможе видалити плями лаку, що залишилися на шкірі.

Джерело