Аферист обдурив франківця фальшивими талонами на пальне

Суспільство

Шахрайська схема з фальшивими талонами на пальне – сьогодні невигадка. Працює вона просто: аферисти отримують гроші й зникають, але видають недійсні талони.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


От, до наприкладу, 60-річний прикарпатець у соціальній мережі натрапив на оголошення про продаж талонів на дизельне паливо. Тож, під час листування з адміністратором оголошення, домовився отримати товар у поштовому відділенні. Чоловік отримав посилку та оплатив за неї майже 5 тисяч гривень.


Опісля, заявник заїхав на АЗС, де захотів скористатися талонами, про те, вони не сканувались. Чоловік намагався зв’язатися з псевдо продавцем, однак все марно.


Що робити, якщо ви стали жертвою шахраїв:
-потрібно якнайшвидше зателефонувати на лінію 102, або ж звернутися із заявою до найближчого відділу чи відділення поліції;
-у своєму зверненні повідомте деталі, що з вами трапилося, передайте відомості про шахраїв: імена, номери телефону;
повідомте компанію, від імені якої «працювали» шахраї, про вашу ситуацію, як мінімум вони зможуть сповістити своїх клієнтів про зловмисників, які прикриваються їхнім брендом.
Можливо, це зображення (текст «купуйте та платть на безпечних сайтах! перевряйте правильнсть назви сайтi̇в, на якi̇ переходите та де вводите свой персональн дан. адреси справжнього та шахрайського сайту можуть бути схожі, за винятком одного чи клькох символв нацональний банк украйни потрапили до рук шахрая? o 800 505 170 телефонуйте на гарячу лню коберполци»)


Переглядів: 232