Андрій Бойчук вимагає закрити ресторани на «Буковелі»

Суспільство

Вчора, 22 лютого голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук з керівництвом Національної поліції в області та Держпродспоживслужби відвідали один із курортів області «Буковель».


Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

Раніше посадовці розглянули питання про джерела виникнення захворюваності в районах області, серед яких визначили також великі туристично-відпочинкові центри як місця масових скупчень людей. Як зазначив Андрій Бойчук, саме тісне спілкування, недотримання маскового режиму, соціальної дистанції є причинами стрімкого поширення коронавірусного захворювання.

«Протягом останніх тижнів ми спостерігаємо різке збільшення кількості хворих на COVID-19. Область лідирує за щоденним добовим приростом осіб зі встановленим діагнозом коронавірусу. Найбільше таких хворих фіксують у м. Яремче, Надвірнянському, Богородчанському районах та обласному центрі, – розповів Андрій Бойчук. – Саме тут впродовж новорічно-різдвяних свят були найбільші скупчення людей. Зараз ми маємо докласти всіх зусиль, щоб перервати ланцюг розповсюдження хвороби, зокрема, змушені запровадити суворіші карантинні заходи».

Під час спілкування було обговорено роботу готельно-ресторанного бізнесу району в умовах пандемії. Зокрема, з керівницвом «Буковелю» визначили основні напрямні роботи курорту під час карантину:

– закриття для відвідувачів ресторанів, барів та кафе;
– створення на гірськолижних трасах та підйомниках спеціальної інфраструктури для забезпечення дотримання карантинних вимог відпочивальниками;
– дотримання мешканцями готелів соціальної дистанції та суворого маскового режиму;
– широке інформування відпочиваючих про карантинні заходи.