АТ «Прикарпаттяобленерго» отримало відзнаки Головнокомандувача ЗСУ

Суспільство

3 березня на звітній зустрічі Координаційного центру Save Ukraine Now (SUN) підводили підсумки року допомоги війську.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Прикарпаттяобленерго


Організатори SUN відзвітували перед військовими, партнерами та волонтерами про рік роботи. Окрім звітів та підсумків, на зустрічі відбулось вручення відзнак від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.


Колектив АТ «Прикарпаттяобленерго» удостоївся чотирьох нагород.


Грамотою Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного нагородили заступника фінансового директора обленерго Дениса Ільницького.


Подяку Головнокомандувача ЗСУ акціонерному товариству «Прикарпаттяобленерго» отримав голова правління Олександр Бубен.
Також керівнику компанії Олександру Бубену та голові профкому Ользі Тишко вручили Нагрудні знаки Головнокомандувача ЗСУ «За сприяння війську».


Подарунок усьому колективу – вимпел «Разом до перемоги» з емблемами усіх прикарпатських військових підрозділів та з особистим підписом Валерія Залужного, залишеним від руки. На сувенірі – цитата Головнокомандувача: «У нашій єдності – сила й незламність української нації. Наша перемога буде спільною!».


Нагадаємо, АТ «Прикарпаттяобленерго» підтримує Координаційний центр SaveUkraineNow(SUN) вже майже рік. З травня до благодійності долучився і колектив енергетиків, які щомісяця перераховують на потреби військових свій одноденний заробіток. За 10 місяців працівники задонатили 14,3 млн. грн.


Колектив енергетиків закликає бізнес долучатись до ініціативи SUN та разом допомагати військовим з Прикарпаття прокладати шлях до перемоги.


Переглядів: 456
banner