Boeing і Porsche сконструюють літаючий електромобіль

Технології

Компанії почали спільно працювати над повністю електричним літаючим автомобілем.

Від Audi до Mercedes, автомобільні компанії прагнуть знайти кращий шлях в цей новий «Ель-Дорадо мобільності», і зазвичай все починається з укладення угоди з авіаційними компаніями.

10 жовтня 2019 року Porsche оголосила, що, попри те, що це може здатися приголомшливим кроком, компанія почала працювати над повністю електричним літаючим автомобілем спільно з американським авіаційним гігантом Boeing, з яким на цьому тижні була укладена угода. Деталі проєкту нерозкриті. Відомо, що німецький автовиробник створить і випробує прототип транспортного засобу з метою його масового виробництва.

Крім того, Porsche випустив рендерне зображення того, як може виглядати майбутній літаючий електромобіль.

Porsche заявляє, що вирішив зайнятися цією галуззю, яка сьогодні активно розвивається, після того, як внутрішні дослідження показали, що ринок міської авіації набере обертів до середини наступного десятиліття.

Це пов’язано з тим, що в містах стає все важче пересуватися звичайними дорогами, а повітряний транспорт буде швидше і дешевше.

«Porsche прагне розширити свої можливості в якості виробника спортивних автомобілів, ставши провідним брендом для преміальної мобільності. У більш довгостроковій перспективі це може означати перехід у третій вимір подорожей», — йдеться в заяві Детлева фон Платена, члена виконавчої ради з продажів та маркетингу в Porsche AG. «Ми об’єднуємо сильні сторони двох провідних світових компаній, щоб охопити потенційний ключовий сегмент ринку в майбутньому».

У починанні Porsche буде допомагати спеціалізована дочірня компанія Boeing з авіаційної мобільності Aurora Flight Sciences. Це та ж компанія, яка ще в січні провела перші льотні випробовування автономного пасажирського безпілотника.

В даний час Boeing проводить розширення по всіх фронтах, адже раніше на цьому ж тижні він оголосив про інвестиції в космічну компанію Virgin Galactic.

ДжерелоПереглядів: 13