Чоловічі імена, що несуть жінкам зло, назвали біоенергетики

Культура

Вчені назвали чоловічі імена, власники яких несуть жінкам лише зло і неприємності.

У цей список потрапили досить поширені чоловічі імена.

 

Ярослав

 

Характер у володарів цього імені дуже запальний і частіше всього від їх агресії і гніву страждають близькі люди. Образу Ярослав накопичує в собі довго. Існує думка, що чоловік, що має це ім’я, може вчинити підло стосовно людини, яку вважає винуватцем всіх своїх нещасть.

 

Роман

 

З чоловіком на ім’я Роман важко побудувати міцну сім’ю, вважають експерти. Ці чоловіки є любителями „любовних трикутників” і поняття надійний супутник життя — це не про них. Жінкам, які будують відносини з чоловіками на ім’я Роман, варто знати про особливості цієї сторони їх натури.

 

Сергій

 

Жінкам, що мріють про стабільне і спокійне особисте життя з чоловіками на ім’я Сергій, не по дорозі. Володарі цього імені мають свою власну думку про мораль, моральність і принципи, яка може кардинально відрізнятися від загальноприйнятих норм. Тому, вибравши чоловіка з ім’ям Сергій, жінка повинна бути готова до будь-яких негативних і різких поворотів долі. Але, як правило, завжди в цьому житті бувають винятки.

 

Анатолій

 

Володарі цього імені мають слабовільний характер, вони можуть багато років знаходитися під впливом поганих звичок або шкідливих залежностей, від яких дуже важко позбутися. Заради своєї вигоди Анатолій готовий брехати і брехати своїй другій половинці, дивлячись прямо в очі. Тому теплі стосунки з цим чоловіком вибудувати виходить не у всіх жінок.

 

Крім цього, фахівці встановили рейтинг найбільш „аварійних” чоловічих імен.

 

Найчастіше дорожньо-транспортні пригоди потрапляють чоловіки з іменами Микита, Альберт і Тимур.

Джерело

 Переглядів: 169