Чому дарування подарунків заздалегідь вважається поганою прикметою

Культура

Краще віддати подарунок вчасно.

Багато людей вважають, що не можна дарувати подарунки заздалегідь. Мовляв, ні до чого гарного такі презенти не призведуть. Давайте дізнаємося, з чим пов’язані подібні забобони і що загрожує тим, хто отримає подарунок.

Чому не можна дарувати подарунки заздалегідь на день народження

Перше міркування з цього приводу пов’язане з незграбністю вчинку. Навіщо підносити подарунок людині, яка, так би мовити, ще не народилася? Ось з’явиться, тоді і отримає презент. А поки що нехай перебуває у режимі очікування.

Щодо передчасних подарунків існує безліч забобонів. Наприклад, вважається, що не варто так робити, щоб не привернути до події багато уваги і негативу з боку заздрісників. Особливо якщо у людини є вороги чи недоброзичливці, які тільки раді вхопитися за будь-яку можливість, щоб насолити.

Кажуть, що у часи Русі подарунок до дня народження супроводжувався заклинанням, яке захищало новонародженого. А якщо вимовити його заздалегідь, то жодного ефекту від нього не буде. Більше того, заклинання почують темні сили, які натовпом злетяться і нашкодять майбутньому іменинникові.

На думку езотериків, день народження закриває рік, що минає, і відкриває новий етап у житті людини. Все має відбуватися вчасно, а якщо якась подія порушить цей порядок, то вона приверне негативну енергію, оскільки Всесвіт не любить, коли хтось його порушує.

Також існує прикмета, що заздалегідь отриманий подарунок може принести горе і сльози, всі нові справи зазнають краху, а іменинникові можуть загрожувати проблеми з роботою і здоров’ям. Загалом, усі 33 нещастя через один презент, отриманий не в той час.

На тлі подібних забобонів існує цілком логічне пояснення: для багатьох людей день народження є значущим святом, тому вони полюбляють отримувати увагу саме у цей день. А всі, хто квапляться або запізнюються з подарунками, можуть зіпсувати настрій іменинникові.

Якщо ви вірите у прикмети, то можна убезпечити себе у такій ситуації. По-перше, не варто показувати своє розчарування людині, яка завчасно вручає презент. Це може зіпсувати стосунки з нею.

По-друге, на знак подяки можна дати їй трохи грошей, хоча б кілька монет. Тоді подарунок перетвориться на покупку і втратить свою негативну силу. Нехай з боку це виглядає дивно, проте ви знайдете душевний спокій.

Чи можна заздалегідь вітати з весіллям і Новим роком?

Вважається, що весільний подарунок потрібно підносити саме у день торжества. У іншому випадку він втрачає свою чарівність і позитивну енергетику. Якщо немає такої можливості, можна заздалегідь передати презент через друзів або родичів і попросити молодят відкрити його вчасно.

Що стосується Нового року, то у робочому колективі найчастіше ми підносимо подарунки заздалегідь, наприклад, на корпоративі. Так ми намагаємося швидше розлучитися з минулим роком і кличемо із собою все найкраще у рік прийдешній.

Ставлення до таких подарунків неоднозначне: деякі люди не поспішають розкривати їх до північного бою курантів, іншим дуже кортить дізнатися, що ж подарували колеги. Щоб уникнути неприємностей і не накликати негативну енергетику, вважається, що краще познайомитися з подарунком 1 січня.

Речі, які ми підносимо один одному, заряджені нашим теплом і добротою. За повір’ями, щоб енергія не змінила свій знак, вручайте і отримуйте подарунки вчасно.

Джерело



Переглядів: 129
banner