Чому не можна плакати у свій День народження – прикмети

Культура

В такий день потрібно постаратися налаштуватися на хвилю позитиву.

Кожна дитина з нетерпінням чекає на свій День народження, тому що знає, що в це свято може здійснитися її мрія, нехай навіть і зовсім маленька. А от з віком багатьом хочеться плакати, коли наступає День народження, хоча народні прикмети робити цього не рекомендують.

Правда, якщо на очах у День народження з’являються сльози радості, то можна їх не стримувати і не переживати, — ця прикмета обіцяє, що у майбутній рік буде безліч щасливих змін і приємних новин, знайомств з цікавими людьми і подорожей, досягнень у кар’єрі і перемог в сфері кохання.

Про день, коли людина з’явилася на світ, існує чимало забобонів і прикмет. Так, наприклад, всім відомо, що не можна святкувати День народження заздалегідь і відзначати 40 років, а ось чому повір’я і прикмети не дозволяють плакати у свій День народження, знає небагато людей.

Чому не можна плакати у свій День народження — прикмети

В день, коли людина прийшла в цей світ, перед нею відкривається весь Всесвіт. Потоки позитивної енергії наповнюють її настільки щедро, що завдяки їм, людина може не тільки поліпшити, але і повністю змінити свою Долю так, як сама того захоче.

Якщо людина плаче у свій День народження від засмучення або образи, то такі сльози можуть накликати на неї різноманітні нещастя і проблеми — від побутових негараздів до грошових труднощів, хвороб та серйозних проблем на роботі.

Тому не варто плакати у свій День народження, щоб не привертати до себе нещастя й біди. Адже не дарма прикмети кажуть: «як зустрінеш день народження, так і весь рік проведеш».

Ще одна народна прикмета каже, що в День народження не можна плакати, щоб не втратити захисту і заступництва свого Ангела-хранителя, — гіркі сльози можуть образити його, і він відвернеться від свого підопічного.

За деякими повір’ями, сльози в День народження вкорочують земне життя не тільки іменинника, але і його батьків, і це — ще одна причина, по якій не варто плакати в цей святковий день.

А ось якщо довелося плакати напередодні Дня народження, то прикмети в цьому випадку не настільки лякають — сльози і печалі можуть лише спровокувати подарунки у вигляді миючих засобів.

Прикмети на День народження кажуть, що імениннику в це свято має все подобатися: подарунки — корисні друзі — щирі і рідні, весь день — повний любові, тепла і веселощів. Тоді можна чекати і багато хороших подій у майбутньому році, удачу, радість і щастя.

Коли в День народження людина не відчуває радості, її переповнює смуток і самотність, якщо свято хтось зіпсував, або воно взагалі не відбулося, то варто чекати і такий же важкий рік. Будуть переслідувати невдачі, а з усіма проблемами потрібно буде розбиратися наодинці. Тому у своє свято потрібно постаратися забути про неприємності і налаштуватися на хвилю позитиву.

ДжерелоПереглядів: 420