Чому прекрасна половина людства обожнює квіти

Територія успіху

Квіти для жінок є певним індикатором ставлення до неї чоловіка.

На більшість жінок квіти діють магічно. Чоловіки не розуміють, чому, але для жінок присутність квітів в житті дійсно важливо, і вони так їх люблять. Це й природно, адже у жінок більш тонка душевна організація, ніж у чоловіків. А самі квіти просто відмінно вписуються в жіночий світ і огортають своєю таємничою аурою. Багато хто дійсно задається таким питанням: «Чому жінки люблять квіти?» На це питання немає однозначної відповіді, як, наприклад, на питання: «Скільки буде двічі по два?». Є багато суперечок, припущень і роздумів з цього приводу, аж до філософських. Але відсутність однозначної відповіді ніяк не впливає на любов жінок до квітів. Вони продовжують їх любити. Але все ж є кілька цілком розумних пояснень.

Квіти як індикатор почуттів

З практичної точки зору квіти для жінок є певним індикатором ставлення до неї чоловіка.

Ось, наприклад, що думає дівчина, якій її хлопець не дарує букетів? Швидше всього, що молода людина не хоче особливо заморочуватися з купівлею цих букетів, з вибором і, власне, даруванням. Адже з квітами все набагато складніше, ніж з будь-яким іншим подарунком. Інший подарунок можна придбати заздалегідь, вибрати дешевше (на розпродажі, наприклад). Та й взагалі, можна і не подарувати, або, в разі чого, подарувати іншій дівчині.

З квітами такий номер не пройде. Їх потрібно купувати відразу і дарувати теж відразу. Ніяких «потім» і ніяких «інший» бути не може в принципі. І тому, якщо коханий дарує гарний букет, то для дівчини цей жест говорить про виявлення уваги до неї з боку молодої людини і про його почуття.

А якщо хлопець ще й вгадує улюблені квіти, то це говорить про щире тепле ставлення до неї.

Меркантильні особи, звичайно ж, крім почуттів тестують по красі і вартості букета «товщину» гаманця обранця.

Є і інші варіанти

  • Якщо жінці дарують букети квітів, то вона відчуває себе потрібною.
  • Причини цього явища потрібно шукати в давнину, колись тільки чоловік був здобувачем. Квіти в такому контексті — це здобуток.
  • Ритуальне значення: букет у такій інтерпретації виступає в ролі підношення.

Символічне значення. В даний час, звичайно, цей варіант не настільки актуальний, але мова квітів дійсно існує і за допомогою неї раніше спілкувалися і висловлювали своє розташування.

Швидше за все, є ще варіанти, але насправді, жінкам лише подобається краса чудових квітів. Адже вони дійсно такі різноманітні і красиві і дарують справжню радість.

Тепер ви стали трохи ближчими до розуміння того, чому жінки так полюбляють квіти.

ДжерелоПереглядів: 23