Чому сон головою на схід вважається найкориснішим

Культура

Є причини, щоб робити саме так.

Існують різні думки щодо того, яку позу варто приймати під час сну. Рекомендації дають родичі, лікарі, представники релігійних течій і т. д. Одне з поширених тверджень говорить: треба спати головою на схід. Давайте дізнаємося чому.

Головою на схід — ближче до Бога

Фахівці, які вивчають людське біополе, підкреслюють, що нас всюди оточує енергія: ми її віддаємо і поглинаємо. При цьому середовище може впливати на людину як позитивно, так і з від’ємним знаком. В тому числі це стосується і моменту сну, коли ми найбільш беззахисні. Існує кілька варіантів пояснень того, чому треба спати головою на схід:

  • згідно з ведами, при такому положенні тіла енергії планет беруть нас під свою опіку і заповнюють сили, витрачені нами протягом дня;
  • індійська наука васту, що вивчає способи залучення до будинку позитивної енергії, рекомендує спати головою на схід, тому що це сприяє розвитку духовності, саморозвитку і досягненню гармонії з собою та Богом;
  • згідно з улюбленим багатьма людьми феншуєм, схід підвищує цілеспрямованість, активність, віру в себе і вищі сили. Якщо спати головою до нього в спеку, то вранці можна прокинутися бадьорим і повним сил;
  • православні віруючі вважають, що таке положення тіла під час сну допомагає зміцнити духовний зв’язок із Всевишнім.

Здоровий сон — користь для всього організму

 

У офіційної медицини немає рекомендацій щодо того, до якої сторони світу краще спати головою. Лікарі підкреслюють, що людина повинна сама для себе створити комфортні умови, за яких вона зранку буде вставати бадьорою. Адже здоровий сон приносить користь всьому організму.

 

Існує декілька поширених рекомендацій, які дають лікарі. Вони радять не перевантажувати перед сном мозок роботою, не засиджуватися перед телевізором або ноутбуком, не переїдати, не зловживати алкоголем.

 

Краще за все зосередитися на повному розслабленні, залишити всі справи на завтра і віддатися повноцінному сну, який зміцнить імунітет та буде сприяти насиченому і тривалому життю.

Джерело

 Переглядів: 134