Чому варто почати користуватися лосьйоном для тіла

Територія успіху

Лосьйон має стати частиною обов’язкового догляду за власним тілом.

Часто, піклуючись про шкіру обличчя, рук і стоп, ми абсолютно забуваємо, що наше тіло також потребує щоденного живлення і зволоження. У результаті ми нехтуємо відповідними доглядовими засобами, зокрема лосьйоном для тіла, основне завдання якого полягає у відновленні ліпідного балансу шкіри і підвищенні рівня її зволоженості. Про найвагоміші причини додати лосьйон у свій догляд ми розповімо далі.

Як працює лосьйон для тіла?

Лосьйон для тіла надає шкірі пружність і позбавляє її від дискомфорту — наприклад, від відчуття сухості, лущення і т. д. Саме на це спрямована текстура лосьйону — менш щільна і жирна порівняно, наприклад, зі звичайним кремом. За рахунок цієї легкості лосьйон легше потрапляє у більш глибокі шари епідермісу.

На відміну від крему або молочка для тіла, лосьйон бажано замінювати залежно від пори року, оскільки взимку і влітку потреби шкіри у більшості з нас відрізняються. До того ж, гарний лосьйон для літа цілком може містити захист від інсоляції, що допомагає не лише доглядати за шкірою, але й м’яко захищати її від впливу ультрафіолету, що також сприяє підтриманню молодості шкіри. Адже, як відомо, сонце є однією з основних причин фотостарішання і появи зморшок.

Які лосьйони існують

За своєю дією лосьйони поділяються на декілька категорій: вони можуть бути не лише зволожуючими і поживними, але й антицелюлітними, парфумованими, універсальними, сонцезахисними, заспокійливими і т. д.

Склад лосьйону для тіла також відрізняється від складу молочка або крему. Основа лосьйону може бути водною, олійною або спиртовою. Це необхідно для того, щоб можна було підібрати догляд для кожного типу шкіри. Для сухої шкіри категорично не підходять лосьйони на спиртовій основі, тому для догляду за нею краще обирати зволожуючі засоби.

Живильні лосьйони є ідеальними для жирної шкіри. Взимку для такого типу краще обирати засоби на основі олії, влітку можливе використання живильних лосьйонів на основі спирту. Також для догляду за жирною шкірою влітку можна застосовувати лосьйони з наявністю антибактеріального ефекту (наприклад, з екстрактом чайного дерева або алое віра). Для нормальної та комбінованої шкіри підійде використання універсальних засобів.

Зазвичай, у складі лосьйонів для тіла містяться ті чи інші натуральні компоненти або олії: олія жожоба, масло какао, алое віра, мигдальна олія, каріте, що забезпечують шкірі оптимальний догляд і комфорт.

Як правильно використовувати лосьйон?

Перед першим застосуванням протестуйте засіб

Алергічна реакція шкіри на натуральні олії, аромати або інші інгредієнти лосьйону цілком можлива. Тому щоб уникнути проблем зі шкірою, нанесіть лосьйон на зап’ястя і почекайте 15-20 хвилин. Якщо засіб не викликав якоїсь негативної реакції (почервоніння, свербіння і т. д.), його можна спокійно застосовувати.

Лосьйон наноситься після кожного прийому душу (і не вимагає змивання!)

Як і будь-який косметичний засіб, лосьйон “працює” до першого контакту з водою, а це означає, що його потрібно застосовувати стільки разів на день, скільки ви приймаєте душ або ванну.

Наносьте лосьйон круговими рухами

При цьому намагайтеся втирати його у епідерміс лише подушечками пальців, не розтягуючи шкіру.

Використовуйте стільки засобу, скільки необхідно

Такі засоби, як лосьйон, потребують помірного, а не надмірного використання. Тому наносьте його у тій кількості, яку здатна увібрати шкіра. Якщо ви бачите, що засіб залишився на її поверхні, наступного разу використовуйте трохи меншу кількість продукту.

Джерело



Переглядів: 335
banner