Чому завжди потрібно заправляти автомобіль до повного бака

Поради

Досить багато автомобілістів заправляють автомобіль на невелику суму за принципом “щоб було”, і катаються з напівпорожнім баком.

Сучасним автолюбителям доводиться нелегко. Адже паливо зараз — це досить дороге задоволення. Досить багато автомобілістів заправляють автомобіль на невелику суму за принципом “щоб було”, і катаються з напівпорожнім баком. А от досвідчені автолюбителі намагаються утримувати паливний бак завжди повним.

Для чого вони так роблять?

Однією з головних причин “до повного” є той факт, що на дні паливного бака збирається вельми неприємний кисіль з паливних домішок і окислив самого бака.

Якщо паливо підходить до кінця, є ризик того, що всю цю кашу потягне паливний насос. Наслідки — від погіршення прохідності палива до виходу з ладу паливного насоса.

У зимовий час будь-який водій може потрапити в автомобільну пробку. Якщо палива недостатньо, ви ризикуєте банально замерзнути, чекаючи на допомогу.

І ще один момент (хоч і не такий очевидний), з-за якого варто утримувати бак повним — це раптова потреба виїхати за місто по справах. І тут є ризик того, що з’ясується, що в даній місцевості АЗС від перевірених брендів немає. У підсумку доведеться на свій страх і ризик лити в бак що попало.

ДжерелоПереглядів: 10