“Чорна п’ятниця” за розкладом: Марцінків з чиновниками оглянули Пасічну (ФОТО)

Суспільство

Чорна п’ятниця за розкладом і на велосипедах. Сьогодні інспекція відбулась в Пасічній. Оглянули благоустрій мікрорайону, також зупинились в дитсадку №36 «Віночок». Там саме завершують утеплення приміщень за програмою НЕФКО.

Як розповів міський голова Руслан Марцінків, в садку замінили систему опалення, вікна, утеплили фасад, інформують на сайті міського очільника.

«Попри всі негаразди роботи тривають,  зокрема і в Пасічній. Тут завершуємо благоустрій двору на Галицькій, 118. Також поки їхали сюди бачили, що роботи в сквері на Військових Ветеранів теж добігають кінця. Проблем ще є багато, ми їх побачили і зосередимось на тих , які треба вирішувати якомога швидше. Особливо багато роботи в районі вул. Горбачевського, Федьковича», – зазначив Марцінків.

Щоразу до чорної п’ятниці приєднуються мешканці міста, яким цікава ця акція.

Наприклад, Станіслав Онищук, долучається вже не вперше. На його переконання, гарно, коли влада контактує з мешканцями.

«Коли їдемо, кожен може підійти і поставити своє питання меру. Чудово, що акція відбувається на велосипедах, бо день починається гарно, спортивно, в хорошому настрої. Їдемо та постійно щось обговорюємо. Є дискусія, як щось покращити, і кожен відчуває себе причетним в тій чи іншій мірі до прийняття рішень», – зауважив Станіслав.Переглядів: 8