Чи можете ви зробити свого чоловіка мільйонером? Відповівши на ці тест-питання, ви будете це знати

Територія успіху

30 запитань, 6 варіантів відповідей.

Ідея про великих жінок, що стоять за спинами великих чоловіків — не перебільшення, не комплімент у бік жінок, і не легенда.

Дійсно, у 34-ох випадках з 35-ти найзавидніші та звучні кар’єри чоловіків не відбулися б без присутності в їх життях сильних жінок. Чи ви така? Чи здатні ви перетворити свого чоловіка в диктатора, президента, визнаного генія чи мільйонера? Чесно відповівши на ці тест-питання, ви будете це знати, отримавши пораду, що змінити в собі у випадку, якщо у вас немає вроджених здібностей привести свою другу половину до успіху.

Відповідаємо на тест-запитання у режимі «ні»/«так».

Всі відповіді «сумніваюся», «не завжди», «не знаю» відзначаємо як негативні. Рахувати їх не потрібно. Слід підраховувати відповіді «так». А підрахувавши, дізнаємося, чи можете ви зробити чоловіка мільйонером.

1. Ви виросли у родині, де всі чоловіки були успішними?

2. Вам раніше доводилося зустрічатися, жити з успішним чоловіком?

3. Більшість ваших друзів успішні? А більшість подруг перебувають у відносинах з успішними партнерами?

4. Ви самі досягли успіху в житті? Ні — готові жертвувати заради успіху чоловіка?

5. Вам більше 23-рьох?

6. Ви точно знаєте, як саме досягне успіху чоловік, а не вимагаєте від нього успіху, грошей, кар’єри, інших жертв?

7. Ви розбираєтеся у тій сфері діяльності, в якій ваш чоловік працює?

8. Після кохання з чоловіком ви відчуваєте підйом енергії, а не занепад?

9. Ви багато розмовляєте не лише про побут з чоловіком, але і на абстрактні теми, які стороннім спостерігачам можуть здатися нудними?

10. Чоловік прислухається до вашої думки?

11. Ваші відносини не затьмарені адюльтером, невірністю?

12. Все вирішується в тихій бесіді, з посмішкою, за допомогою розумно-логічних доводів?

13. Ви здатні запалити чоловіка ідеєю? Змусити його «кипіти», рватися в бій?

14. Відносини вашої половини з батьком погані, неякісні, зовсім відсутні?

15. Його мати не втручається у ваше життя, не радить, не керує?

16. Ваш чоловік не страждає (на момент проходження тесту) зайвою вагою, пристрастю до наркотиків, алкоголізму, лінню, апатією?

17. Вищесказане (пункт вище) справедливо для вас?

18. Ви не фантазуєте, воліючи діяти?

19. Ваші стосунки з чоловіком назавжди — до вашого або його останнього дня?

20. Ви вже зібрали невелику суму, яка допоможе чоловіку стартувати в його починанні?

21. Ви готові голодувати, відмовляти в покупки, жити в знімній малій квартирі, давши чоловікові шанс стартувати, почати все з початку?

22. У вас немає дітей? А якщо є, то дитячі потреби не є домінуючими у ваших відносинах?

23. Ви готові стати чоловікові менеджером, продюсером, секретаркою, масажисткою, психологом, коучем?

24. Чоловікові не соромно похвалитися вами, як законною дружиною, коханою жінкою?

25. У нього немає покинутих або забутих дітей на стороні?

26. Ви знаєте прийоми маніпуляції чоловіком за допомогою кохання, ніжності, підняття і заниження його самооцінки?

27. Ви впевнені, що у чоловіка досить талантів для побудови бізнесу, кар’єри, успішно творчого шляху?

28. Ви витрачаєте на себе менше 3-ох годин на добу?

29. Ви проходили IQ-тест, показавши відмінні результати?

30. Ви можете прочитати більше 5-ти книг в місяць?

Рахуємо відповіді — «так»:

1-5

Хтось сказав вам, що чоловік повинен вас забезпечувати. На жаль, це брехня. Крім того, судячи з результатів тесту, ви не належите до тих жінок, заради яких чоловік хотів би йти на добровільні жертви, а тим більше повірити, що він зобов’язаний так чинити. Вам хочеться матеріальних благ, але далі бажання шопитися, спати до обіду, і хвалитися перед подругами вартістю і якістю макіяжу справа не йде. Тому спочатку станьте самі цінною і зібраною особистістю, а вже потім вимагайте хоч щось від свого чоловіка.

6-10

Безгрошів’я втомило, і ви хотіли б, щоб чоловік хоч щось змінив. Все справедливо. Тільки нічого не зміниться, поки ви будете плакати, і вимагати, а не навчитеся направляти. Мало задати ефемерну мету «ти зобов’язаний потроїти зарплату». Якщо чоловік сам не знає, як зробити подібне, його треба спрямовувати, мотивувати, підтримувати. Ви, зрештою, зобов’язані скласти чіткий план дій, створити карту дій, слідуючи за якою чоловік призведе до матеріального успіху вашу сім’ю.

11-15

Ви часто сваритеся, правда? Причина — ви сильні, і ваш чоловік сильний. Але поки ваші вимоги, як і будь-які дії, деструктивні. Скандали народжені не вашою силою, а тим, що висуваючи претензії, ви не пропонуєте чоловіку реальні способи розв’язання проблем. Ви вимагаєте, ви порівнюєте, ви ображаєте, але не ставитеся до чоловіка, як до визволителя від матеріальних проблем. Зупинившись, і почавши ставитися до нього як до найціннішого з працівників вашої сімейної «фірми», взявши на себе роль негласного його начальника, ви, нарешті, зробите перший крок до майбутнього успіху.

16-20

Все добре, ви непогано з чоловіком розумієте один одного. Але тільки СТОП! Чи не занадто дрібні цілі ви вибрали для нього? Чи не посоромилися ви, плануючи його майбутні успіхи, а разом з ними — майбутній матеріальний дохід вашої сім’ї? Саме тому, що ви не показали чоловікові, що вірите в його винятковість, а значить і можливість досягнення їм неймовірних висот, ви не зародили в ньому бажання до серйозних дій. Змініть похід, і все відразу — повірте!!! — почне змінюватися.

21-25

Ви — ідеал! Ви саме така сильна жінка, яка підштовхне чоловіка до неймовірних звершень! Ви чесно відповіли на всі тест-питання, добровільно визнавши, що в дечому ви недосконалі, не до кінця компетентні. Відсутність болючою самовпевненості завжди стане працювати на вас, і прощати чоловіку помилки, а також постійно навчатися, змінюючи стратегію його дій. Крім того, саме в силу розумної самокритики і ясного розуму ви створили у чоловіка ілюзію його переваги. А подібна манера дій в стилі «сірого кардинала» завжди забезпечить максимальний успіх.

26-30

Неймовірні результати! Але тільки ваше майбутнє, як й майбутнє вашого чоловіка поки не визначено. Ви занадто домінуєте, позбавивши його ініціативності. А тому навіть направивши, вторю половину на успіх, ви отримаєте покірного виконавця ваших завдань, а не палаючого роботою професіонала, не митця який насолоджується натхненням. Треба послабити хватку — знизьте напір! Створіть у чоловіка хоча б ілюзію його головування над вами. І подібна політика принесе відчутніші результати, і ви отримаєте їх куди швидше.

ДжерелоПереглядів: 10