Чи справді алкоголь показує, якою людина є насправді

Здоров`я

П’яна людина – справжня людина.

Так чи інакше кожна людина у своєму житті іноді випиває. Алкоголь не завжди показує кращі сторони людини, але він дає можливість проявитися її істинному нутру.

Деякі люди й не підозрюють, що бесіди п’яних людей, їх філософствування — це не результат випитого алкоголю, а тих сторін особистості, які вони приховують у собі. Згідно з дослідженнями, нетвереза особистість людини більш правдоподібна. Але не всі готові з цим погодитися.

Алкоголь не змінює людей

Згідно з дослідженнями, алкогольні напої не надають будь-якого впливу на особистість людини.

Насправді, навіть під впливом алкоголю людина залишається такою ж, якою вона є насправді й без випитого. Так, це дійсно так.

Спостереження кажуть самі за себе

В університеті Пердью і Міссурі було опитано півтори сотні студентів. Спочатку їм ставили певні питання, поки вони перебували у тверезому стані, а потім після того, як вони випивали певну дозу алкоголю.

Добровольці були розділені на дві групи: перша група випивала алкоголь, після чого спілкувалася з тверезою половиною. В кінці експерименту всі люди мали пройти опитування, яке б показало, наскільки змінилася особистість нетверезих людей.

Завдяки цьому анкетуванню вчені дізналися, що легке алкогольне сп’яніння трохи змінює поведінку людей. Однак, це не було помічено тверезими друзями.

Людина і справді стає більш товариською

Що точно змінює алкоголь, так це додає людині екстраверсії. Хоч в основному індивід і не змінюється: він дотримується все тих же поглядів, його цінності залишаються незмінними, точно таким же залишається його ставлення до соціуму і тих людей, які його наповнюють, чи то родичі, друзі чи просто знайомі. Але при цьому він стає більш товариським і відкритим. В цьому плані легше простежити зміну інтровертів — тих людей, які у тверезому стані закриті та спрямовані всередину свого внутрішнього світу, на відміну від екстравертів.

Але чи реальні ці зміни або ж це просто ілюзія?

Насправді, все це дійсно є суб’єктивною ілюзією. Скільки б коктейлів не випила людина, вона залишається собою, хоч вона і вважає інакше. Ніщо не здатне змінити особистість. Що ж стосується алкоголю, то він не приховує її, а навпаки, оголює.

ДжерелоПереглядів: 25