“Дестинація карпатської живої спадщини”: в Івано-Франківську презентували туристичний проєкт (ФОТО)

Культура, Події, Суспільство

Сьогодні, 23 січня в Івано-Франківську у приміщенні обласної державної адміністрації відбулася нарада з представниками районів і громад області, присвячена презентації проєкту «52 стилі життя в Карпатах. Дестинація карпатської живої спадщини”.


Про це повідомляє кореспондентка Голос-Інфо.

Одна з учасниць проєкту – Оксана Клебан, представниця Туристичного кластера говорить, що цей проєкт дуже важливий, оскільки ще невідомий. Тож це своєрідна реклама, після якої вони сподіваються, що про них дізнаються:

“У нашому регіоні туристів майже немає, адже Бойківщина не дуже популярна. А цей проєкт нас навчить, як правильно організуватися і залучати туристів. Окрім того, завдяки проєкту будуть зніматися, ролики, приїздитимуть блогери, а це реклама для нас”.

Експертка «Туристичної асоціації Івано-Франківщини» Лада Маланій розповіла детально про цей проєкт та показала презентацію.

Вона розповіла, що ідея відкривати дестинацію карпатської спадщини стала повноцінним проєктом.
Однією з галузей проєкту є  кулінарна спадщина:

“Автентичні кулінарні родзинки знайти було легко, ми знайшли, доповнили це ще і зробили книгу рецептів, розробили повноцінні тури…” 

Вона зауважує, що поки усе тільки набирає обертів:

“Усе йде повільними кроками. треба створити нові продукти, на яких можуть заробляти”.

Однією з ідей проєкту є показ такого життя зсередини. Певна кількість осіб може приїхати в певний куток не лише подивитись на все, а спробувати пережити це. Їх будуть заставляти так жити, варити їсти, спати на печі, говорити, слухати небилиці.

Лада Маланій зауважує, що це не так і просто, треба, щоб люди захотіли, щоб з ними це відбувалось.

Нижче можна переглянути презентацію проєктуДестинація карпатської живої спадщини”:Переглядів: 12