До Калуша приєднають два села

Суспільство

На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднено спільне розпорядження міського голови Калуша Ігоря Матвійчука та голови Калуської районної державної адміністрації Івана Даніва від 5 вересня «Про робочу групу з питань проведення організаційних заходів щодо добровільного приєднання територіальних громад».

Як йдеться у документі, метою є підготовка наступних рішень про добровільне приєднання Мостищенської і Кропивницької громад Калуського району до Калуської міської територіальної громади. Також затверджено план організаційних заходів, проведення яких покладено на робочу групу, інформують “Вікна”.

Робоча група має трьох співголів — це міський голова Ігор Матвійчук, голова Калуської РДА Іван Данів та голова Калуської районної ради Віктор Гільтайчук.

Заступинком співголів робочої гурпи є перший заступник міського голови Галина Романко, секретарем робочої групи — заступник міського голови Наталія Табачук. Вони, як й інші заступники міського голови та керуюча справами виконкому очолюють підгрупи, до складу яких увійши керівники стурктуринх підрозділів міської влади. Окрім того, до робочої групи увійшли виконуючі обов’язки старост Кропивника Михайло Барнич і Мостище Галина Пукіш, депуати міської ради та керівники підрозділів районної адміністрації. Загалом у складі робочої групи — близько 40 осіб.

Згідно з планом організаційних заходів, до 15 вересня має бути проаналізовано обсяг повноважень органів місцевого самоврядування Калуської міської ОТГ після приєднання та підготовлені пропозиції щодо потреб у кадровому забезпеченні.

До 1 жовтня робочій групі треба провести розрахунки обсягу доходів та видатків Калуської міської об’єднаної територіальної громади після приєднання сільських територіальних громад, здійснити моніторинг закладів, які утримуються за рахунок бюджетів сільських рад та їхнього майна, активів і зобов’язань.

До 5 листопада робоча група має проаналізувати стан, потреби та підготувати пропозиції щодо розміщення органів місцевого самоврядування та державних органів на території Мостище і Кропивника.

До 15 листопада — підготувати пропозиції щодо перспективного плану формування на території громад, що приєднується, мережі підприємств та установ для надання публічних послуг, зокрема у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

Не пізніше, ніж за місяць до початку виборчої компанії з проведення місцевих виборів робоча група має визначити межі потенційних старостинських округів на території сільських громад для проведення виборів старост.Переглядів: 123