Fire Control Unit X03: AR-подібна гвинтівка без серійного номера та біографічної перевірки

Технології

Компанія Fire Control Unit вже деякий час працює над тим, щоб якомога більше витиснути з блока УСМ пістолета SIG Sauer P320, який, нагадаємо, можна легко вийняти та переставити на інший пістолет.

В 2019 р. компанія показала конверсійний набір X01 M17, а вже цього року там вирішили піти далі, і вставити УСМ від пістолета в AR-подібну гвинтівку.

Конверсійний набір X01 M17.Конверсійний набір X01 M17.

Конверсійний набір X01 M17 в дії.

Проект X03 включає в себе готову на 90% нижню частину ствольної коробки, яка не буде вважатись зброєю, адже в неї не буде УСМ. І саме тут у гру вступає УСМ від SIG Sauer P320, який легко можна буде вставити в X03, а потім зробити з неї готову гвинтівку.

Виробник на своїй сторінці в Instagram навіть вже виклав відео, де можна побачити X03 в дії.

X03: P320-based “AR15” chassis – live-fire test

Якщо цей проект піде у виробництво, це означатиме, що будь-який власник пістолета SIG Sauer P320 зможе легко зробити собі напівавтоматичну гвинтівку під набій 5,56 x 45 мм, яка не буде мати серійного номера, не потрібно буде проходити біографічну перевірку, марнувати час у періодах очікування, реєструвати та витрачати зайві гроші на це.

Як це працює.Як це працює.

Ну і звичайно ж, так як це не зброя, її можна буде доставити прямо до дверей покупця.

Шасі Fire Control Unit X03: без серійного номера, без біографічної перевірки, без реєстрації, доставка додому.Шасі Fire Control Unit X03: без серійного номера, без біографічної перевірки, без реєстрації, доставка додому.

Поки що це лише проєкт, і орієнтовної дати релізу виробник ще не дає.

Джерело