Французький манікюр знову повертається в список трендів

Територія успіху

Френч ще недавно вважався моветоном, а зараз його просять в наймодніших салонах світу. Показуємо ідеальні фото-приклади.

Пару років тому класичний французький манікюр потрапив в стоп-лист всіх модниць. Здавалося, що він залишився десь в нульових, а на зміну йому прийшли класичний червоний і стриманий напівпрозорий. Або зовсім сміливий дизайн, на який вирішувалися найсміливіші шанувальники б’юті-експериментів. Але ось класичний френч — так, той самий, з білими смужками — повертається в список трендів. З французьким манікюром викладають фото популярні блогери, його все частіше просять у своїх улюблених майстрів навіть затяті консерватори. Ми не заперечуємо і наводимо кілька прикладів класичного (і майже) френча, який можна повторити вже зараз. Записуйтеся в салон!

Головне правило в модному френчі — його гранична акуратність. Ось вже де точно можна розгулятися суворим перфекціоністам. Смуги повинні бути ідеально рівними і однакові по товщині. А ось їх колір може бути будь-яким (кольоровий френч, наприклад, не втрачав популярності — з ним ходили і Кендалл Дженнер, і Белла Хадід). Але ми рекомендуємо придивитися саме до старого доброго білого.

Найкраще френч виглядає на формі м’який квадрат або овалі і з тонкими мінімалістичним смужками. Хоча Дженніфер Лопес свого майстра манікюру Тома Бачика (йому також довіряють Марго Роббі, Селена Гомес і Шарліз Терон) просить зробити витягнуту форму і намалювати широку смугу. Потрібно визнати, з яскравим шовком Versace такий манікюр виглядає цілком органічно — але, напевно, тільки з ним і тільки на Джей Ло.

До речі, якщо класичний френч вам здається занадто нудним, спробуйте розбавити дизайн зворотними лунками і тонкими геометричними смужками.

ДжерелоПереглядів: 36