Франківці скаржаться на мешканців багатопроверхівки, котрі обгородили парканом свій будинок

Суспільство

В Івано-Франківську на вулиці Заклинських, 9 сусіди скаржаться на мешканців багатоповерхівки, котрі обгородили парканом свій будинок.

Про це у мережі написав Олег Ущенко, передає Фіртка.

Чоловік також зауважує, що сусіди вирізали дерева і облаштували незаконну стоянку біля будинку.

“Є у Франківську цікавий будинок за адресою Заклинських, 9. Колишній гуртожиток, який перепланували не хто-небудь, а колишні працівники колишнього міськвиконкому. Звісно, що вони не могли собі ні у чому відмовити і за дуже загадковими законами, які очевидно нашептали їм марсіани, (люди до такого додуматися не могли) обгородили його парканом, приєднавши до прибудинкової території скверик, у якому десятки років відпочивали дорослі і бавилися діти.

Марсіани у мізках мешканців Заклинських, 9 не вгамовували свої апетити і нашептали їм знищити майже всі кущі та дерева, зробивши собі заїзд до свого будинку і стоянку для своїх приватних автівок. На зауваження один новоявлений міщук з Заклинських, 9 пояснив колись, що в “місті дерев не треба””, – розповідає франківець.

Також чоловік зауважує, що мешканці будинку не реагують на зауваження сусідів і радіть їм обходити “попри тойво гуртожиток”.

Йоооой! Марсіани на городі! Є у Франківську цікавий будинок за адресою Заклинських,9. Колишній гуртожиток, який…

Опубліковано Олегом Ущенком Пʼятниця, 18 жовтня 2019 р.Переглядів: 15