Франківцям пропонують новий електронний сервіс метеобезпеки

Події

В Івано-Франківську реалізували сервіс “Метеобезпека” у межах проєкту SMARTcity. Про це під час оперативної наради повідомив начальник відділу програмного та комп’ютерного забезпечення міськради Андрій Чайківський.


На одному сайті можна дізнатися про землетруси, кількість опадів та ультрафіолетового випромінювання, рівень річок, температуру, вологість повітря, атмосферний тиск, напрям і силу вітру тощо.

За словами Андрія Чайківського, на даху адмінбудинку встановили метеорологічну станцію, яка щохвилини збирає метеодані і одразу ж передає їх на сервер, передає Суспільне.

Проєкт з метеобезпеки впроваджують у Франківську

“Інформацію розміщуємо на сайті weather.mvk.if.ua. Портал має метеопанель з різними даними. Вона є на англійській мові, також існує мобільна версія. Мета проєкту – підвищення безпеки та вчасної реакції служб з надзвичайних ситуацій, реагування на повені та буревії. Перш за все, це оперативно інформувати населення міста про землетруси, температуру чи якісь аномальні показники”, – повідомив Андрій Чайківський.

Проєкт з метеобезпеки впроваджують у Франківську

За його словами, незабаром планують встановити безконтактні датчики рівня води на Бистрицях Солотвинській та Надвірнянській.

Як повідомив Андрій Чайківський, Івано-Франківська міська рада – перша в Україні впроваджує такий проєкт з метеобезпеки.