Франківка звернулася до правоохоронців після перебування з дитиною в обласній дитячій лікарні (ФОТО)

Суспільство

Франківчанка Мирослава Молитовник відзначила, що двічі була у міському пологовому будинку і декілька разів у міській дитячій лікарні! Але такого відношення як у обласній дитячій лікарні на Коновальця вона ще не бачила, пишуть Версії.

“ОДКЛ Серйозно? Я чисто випадково побачила, що ви там під моїм постом вирішили вибачитись… Під коментарем, де розповсюджується вся особиста інформація моєї дитини, вибачення без імен і прізвищ…Якось дуже це не серйозно…

Враховуючи ситуацію, яка склалася у мене із моїм перебуванням в ОДКЛ та розголошенням персональних даних моєї дитини працівниками лікарні, у мене не залишилося жодних варіантів свого захисту як звернутися до правоохоронних органів із відповідною заявою та проханням притягнути винних осіб до відповідальності. Адже у фб я відповіді так і не отримала!
На моє здивування, обласна прокуратура спрацювала досить швидко і вже на четвертий день після подання заяви вдалося отримати перші результати. Хто до мене тільки не дзвонив і добивався зустрічі зі мною, це і рядова працівниця лікарні Марія Яновська, яка нарешті почала усвідомлювати результат своїх бездумних дій ( саме вона опублікувала дані мого сина) і адміністрація лікарні, і лікар, що бездумно мені хамив та принижував.
І що найсмішніше в даній ситуації, кожен з них наввипередки поспішав вибачатися перед мною, і найголовніше всі як один заледве на б’юче себе в груди щиро визнавали вину у всій цій ситуації ……… звичайної медсестри і все, крапка.
Жоден із цих «дорослих» та «досвідчених» чоловіків, жоден із членів комісії ОДКЛ, що проводить службове розслідування навіть не спромоглися притягнути, хоча б для «галочки», тих працівників, які надали їй інформацію та зобов’язали її розголосити. От вам і кругова порука в дії!!!!!!
Адміністрація ОДКЛ мабуть щиро сподівається, що мені це все надоїсть і я нарешті вгомонюсь, бо люди вже давно забули про цю ситуацію… Шановні, не заспокоюся, адже як я Вам і обіцяла надалі буде і Міністерство охорони здоров’я, і Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, і Уповноважений Президента України з прав дитини та ще багато урядових та неурядових організацій.
На превеликий жаль, Ви не можете збагнути елементарних речей!!!! і самі втягуєте себе у довготривалу юридичну тяганину…
Ще раз хочу подякувати людям, які мене підтримують і слідкують за подіями.. Я і надалі буду тримати вас в курсі подій і просування справи , або все ж таки ОДКЛ дасть офіційне вибачення з прізвищами всіх задіяних осіб в цій ситуації !
Будьте здорові і не кашляйте”, – написала Мирослава Молитовник.

Нагадаємо, раніше жінка звинуватила франківських медиків у вимаганні грошей. Детільніше у матеріалі –

“Берете гроші, кладете в конверт і йдете до заввідділенням”, – мати травмованої дитини звинувачує франківських медиків у вимаганні грошей.

69206152_10216716262113735_4277068015498952704_n.jpg (540×960)

69483693_10216716260753701_4843456330758881280_n.jpg (720×960)

 Переглядів: 116