Франківські заклади освіти отримали навчальні ігри та книги

Суспільство

Для організації роботи з учнями молодшого шкільного віку усі заклади загальної середньої освіти Івано-Франківської міської ради отримали настільні ігри, книги, розмальовки, плакати на тему «Електробезпека для дітей», підготовлені творчим колективом працівників ПАТ «Прикарпаттяобленерго».


Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Разом із фантастичними героями ілюстрованої книги «Вольтик-суперагент» діти під керівництвом педагогів подорожуватимуть цікавою планетою Енергія та дізнаватимуться про те, як енергія потрапила на планету Земля.

Граючи у пізнавальну настільну гру «Безпечна електроенергія», діти весело проведуть час із друзями, водночас, дізнаються, як уникнути небезпеки, пов’язаної з електроенергією, і яких правил дотримуватись, щоб електрика приносила лише користь.

Ознайомитись із правилами користування електроприладами, правилами надання першої допомоги при ураженні електричним струмом допоможуть «Пам’ятки з електробезпеки для дітей», розмальовки.

Для проведення занять з електробезпеки на допомогу педагогам розроблені методичні рекомендації.
Готуючи матеріали «Електробезпека для дітей», ПАТ «Прикарпаттяобленерго» «… бажає, щоб велика сила енергії стала другом і помічником, приносила у життя тільки радість, тепло та світло».