Франківський будинок залило каналізаційними стоками

Події

ДМП “Івано-Франківськтеплокомуненерго” призупинило заміну тепломереж на вулиці Набережна.

Про це підприємство повідомило на своїй сторінці у Фейсбуці, пише Бріз

“Знову ми змушені констатувати зупинку робіт по заміні тепломереж. І це вже вкотре через їхнє аварійне затоплення каналізаційними стоками. На цей раз аварійна ситуація виникла біля вводу теплової мережі до будинку, що на вулиці Набережна, 22. Тут наші спеціалісти ще лише почавши відкриття теплотраси відразу стикнулися із сильним протіканням каналізаційних стоків. І не дивно, адже вже біля входу до першого під’їзду цього будинку нестерпно чути каналізаційний сморід. Залишається лише дивуватися терплячості а чи вже, мабуть, звичці, яка виробилася у мешканців цієї багатоповерхівки. Наші фахівці обстежили підвальне приміщення і кажуть, що каналізаційними стоками залитий підвал цього будинку”, – йдеться у повідомленні.

05 вересня керівництво ДМП «ІФТКЕ» звернулося до представників КП «Івано-Франківськводоекотехпрому» із проханням допомогти навести лад із каналізацією цього будинку.

“Ми віримо, що наші партнери у найближчий час зуміють ліквідувати аварійний порив каналізації і дадуть можливість нашим спеціалістам замінити ввід тепломережі на нові труби”, – додають у теплокомуненерго.

 Переглядів: 18