Франківці вийшли на віче проти капітуляції (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 6 жовтня, в Івано-Франківську біля “Білого будинку” відбулося віче:  “Зупинимо капітуляцію”.

В Івано-Франківську люди протестують проти “формули Штайнмайєра”. За словами співорганізатора віче Олега Федяніна, у них зараз одна спільна мета – донести до керівництва держави позицію активних громадян, пише Галицький Кореспондент.

“У нас немає часу дозволяти собі загравати з окупантами. Ми не повинні віддавати частину нашої української землі і не маємо дозволити провести там вибори. Я тішуся з того, що у місті Івано-Франківську є велика кількість активних громадян, які прийшли сюди, щоб сказати свою думку. Ми продовжуватимемо такі акції поки нас не почують“, – каже Федянін.

Представник поліції діалогу Микола Гурак додає, що участь у віче беруть приблизно 130 людей, порушень немає. Для охорони громадського порядку залучили 42 працівники поліції.

Жителька Луганщини Валентина Коломієць зазначає, що не може віддати свою землю.

“Моя бабця з Донбасу, вона там похована, мої батьки теж. Вони розмовляли українською. А зараз туди зайшли росіяни, і тепер ми не маємо право розмовляти нашою рідною мовою, за це можна потрапити у підвал. Моя країна це не порно країна, і не попрошайка, і моя дочка – це не бренд, моя дочка – це українка, і ми пишаємось, що ми українці. Тут моя земля, і за неї я готова навіть зброю взяти, заради своєї внучки я піду на все”, –  додає Валентина Коломієць.

Умови учасників віче:

  • Заборонити будь який особливий правовий режим, що обмежить Сувернітет України чи дію загальнонаціонального законодавства на окремих її територіях.
  • Заборонити звільнення від відповідальності членів незаконних збройних формувань і p0ciйcьких військовослужбовців, які чинили важкі злочини на території України. Заборонити обиратися та бути обраними в органи влади для усіх членів незаконних збройних формувань чи колаборантських “адміністрацій”.
  • Заборонити добровільну передачу під контроль незаконних збройних формувань; іноземних військ чи невстановлених бойовиків будь яких населених пунктів на території України.
  • Заборонити утворення чи існування будь яких недержавних чи регіональних угрупувань на території Укpaїни, які чинили або вчиняють агресію чи іншу антиукpaїнську діяльність.
  •  Заборонити визнання виборів будь-якого формату на території Укpaїни, яка (в тому числі увесь Її адміністративний кордон) не перебуває під військовим та адміністративним контролем Укpaїни.Переглядів: 9