Футболісти “Прикарпаття” вибороли перемогу у четвертому зимовому спарингу

Суспільство

У четвертому зимовому спарингу івано-франківська команда зуміла здобути перемогу. Після двох поспіль нічиїх з “Агробізнесом” (2:2) і “Карпатами Галич” (0:0) та мінімальної поразки від тернопільської “Ниви” (1:2) підопічні Руслана Мостового переграли друголігову команду “Карпати Львів”.

Про це повідомляє Голос-Інфо з посиланням на ФК “Прикарпаття”.

Долю цього поєдинку, який відбувся на штучному газоні “Хет-трик Арени”, вирішили два ефектні голи, забиті у першому таймі. Спершу Андрій Кохман дальнім обвідним ударом відправив м’яча у ліву “дев’ятку”, а згодом після короткого розіграшу штрафного вже Роман Барчук поцілив в інший верхній кут воріт львів’ян. Після перерви більше забитих м’ячів не було.

Цього тижня прикарпатці проведуть ще три контрольні матчі з учасниками чемпіонату України серед аматорських команд. У п’ятницю, 26 лютого, до Івано-Франківська завітає “ЛНЗ-Лебедин” з Черкащини, який проводить підготовку до сезону у Моршині. А у суботу, 27 лютого, “Прикарпаття” вирушить до Львова, де зіграє одразу два поспіль спаринги: з любительськими “Карпатами” з міста Лева (поч. 13:30) та з “Юністю” з Верхньої/Нижньої Білки (поч. 15:30).