Glock 44: фотоогляд першого пістолета під набій .22LR від австрійської компанії

Технології

Компанія Glock випустила свій перший пістолет під набій кільцевого запалення – модель G44 щойно була показана на виставці SHOT Show 2020.

Glock 44 за розмірами майже повністю співпадає з Glock 19, тому стане відмінною зброєю для тренувань, для якої не потрібно буде докуповувати окрему кобуру.

Glock 44 має такі ж розміри, як і 9-мм Glock 19, але набагато легший.Glock 44 має такі ж розміри, як і 9-мм Glock 19, але набагато легший.

Магазин однорядний, і дуже легко споряджається набоями.Магазин однорядний, і дуже легко споряджається набоями.

 Гібридний полімерно-сталевий затвор-кожух дещо виокремлює модель від інших.Гібридний полімерно-сталевий затвор-кожух дещо виокремлює модель від інших.

Робота з Glock 44 нічим не відрізняється від інших моделей марки.Робота з Glock 44 нічим не відрізняється від інших моделей марки.

Звичайна мушка та дещо видозмінений цілик. Проте вони сумісні з іншими моделями Glock.Звичайна мушка та дещо видозмінений цілик. Проте вони сумісні з іншими моделями Glock.

Пістолет має всі характерні риси моделей Gen 5. Пістолет має всі характерні риси моделей Gen 5.

Glock 44 дійсно виробляється компанією Glock на заводі у м. Смірна.Glock 44 дійсно виробляється компанією Glock на заводі у м. Смірна.

Пістолет поставляється у стандартному кейсі з набором накладок на руків'я та двома магазинами.Пістолет поставляється у стандартному кейсі з набором накладок на руків’я та двома магазинами.

Не плутати з Glock 22 під набій .40 S&W.Не плутати з Glock 22 під набій .40 S&W.

В США 50 набоїв коштує всього $1.99.В США 50 набоїв коштує всього $1.99.

За понад 2 тис. пострілів сталося лише дві відмови.За понад 2 тис. пострілів сталося лише дві відмови.

Сліди від стрільби на пальцях.Сліди від стрільби на пальцях.

Влучити у мішень з 25 ярдів було не надто складним завданням для Glock 44.Влучити у мішень з 25 ярдів було не надто складним завданням для Glock 44.

 Зі станком та більш якісними набоями можна досягти ще кращих результатів.Зі станком та більш якісними набоями можна досягти ще кращих результатів.

Glock 44 поміщається у звичайну кобуру та має стандартну планку для аксесуарів.Glock 44 поміщається у звичайну кобуру та має стандартну планку для аксесуарів.

Glock 44 під набій .22LR.Glock 44 під набій .22LR.

Технічні характеристики:

Калібр: .22LR

Принцип роботи автоматики: вільний затвор

Загальна довжина: 185 мм

Довжина ствола: 4 дюйми

Висота: 128 мм

Ширина: 32 мм

Вага: 452 г

Ємність магазину: 10+1

MSRP: $430, проте ціна в магазинах складає всього $359.

ДжерелоПереглядів: 58