Героїв пам’ятатимуть віками: у Франківську відкрили пам’ятну дошку бійцю, який загинув на Сході України (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 10 жовтня, на фасаді загальноосвітньої школи № 4 відбулося відкриття анотаційної дошки загиблому під час виконання бойового завдання в Донецькій області відстоюючи незалежність і територіальну цілісність України Василю Джусу.

“Він сам визвався, сказав що хоче бути на передовій. Пам’ятну дошку встановлюють тут, бо Василь вчився в цій школі”, — каже майор Іван Бондарів, заступник командира батальйону, де служив Василь Джус.

На відкриття прийшли рідні, священнослужителі, учні школи та представники міської влади, в тому числі міський голова Руслан Марцінків.

“Він дуже добрий хлопчина. Раніше навчався в воєнному коледжі в Харкові. Після закінчення служби повернувся у звичайне життя. Однак минулого року він захотів знову служити. Сказав мамі, що хоче чогось добитися. Він приховував те, що пішов воювати в Донецьк, де й отримав смертельне поранення. Дзвонив рідко, обіцяв матері, що скоро повернеться. Цього року йому мало виповнитися 45 років”, — розповідає Світлана Вилуск, хресна Василя.Переглядів: 10