Хижачка чи простачка: який макіяж більше подобається чоловікам

Територія успіху

Як чоловіки сприймають жіночий макіяж.

Макіяж — це свого роду мистецтво, яке може осягнути далеко не кожна дама. Правильно підібрати та нанести косметику не так вже просто, особливо коли у кожного своє бачення «норми» макіяжу на обличчі.

Кожна жінка по-своєму прекрасна, але не кожна вміє правильно наносити макіяж. Багатьох чоловіків відштовхує надмірна косметика на обличчі дам, але не всі жінки це розуміють. Зовсім від макіяжу, звичайно, відмовлятися не варто, але щоб не відлякувати від себе чоловіків, варто задуматися, перш ніж наносити на обличчя рясний шар косметики.

Типи макіяжу і як чоловіки ставляться до кожного з них

Чоловіки, всупереч розхожій думці, нерідко ставляться до жіночого макіяжу навіть серйозніше, ніж самі дами. Різні типи макіяжу можуть по-різному впливати на представників сильної статі.

«Природний» макіяж

Коли представники сильної статі заявляють про те, що їм подобається природна краса жінки, вони, швидше за все, мають на увазі мінімальну кількість макіяжу на обличчі. Це не означає, що його не повинно бути зовсім.

Багатьох чоловіків приваблює природність: тонкий шар тонального крему, трохи пудри, невелика кількість туші на віях і прозорий ледве помітний блиск для губ або помада з ніжним і легким відтінком.

«Хижий» макіяж

Макіяж в стилі «хижачка» люблять багато жінок і з впевненістю його наносять на обличчя, навіть не замислюючись, як такий спосіб впливає насправді на чоловіків.

Такий макіяж, як правило, змінює жінку настільки, що її з труднощами можна буде впізнати без нього. Чоловіки не люблять бачити величезний шар косметики на жіночому обличчі: яскраво нафарбовані губи, кілька шарів тональної основи і пудри, сильно нафарбовані очі. Такий образ відштовхує представників сильної статі або дозволяє їм думати про жінку, як про легковажну особу без яких-небудь серйозних намірів.

Без макіяжу

Вміння бути красивою без макіяжу теж потребує величезних труднощів і зусиль. Не кожна дама може за собою доглядати так, щоб її шкіра залишалася гладкою, м’якою і без зайвих дефектів.

Все це варто зусиль і терпіння, і не кожна готова день за днем проводити багато часу в масках для обличчя або кремах для повік. Але не кожного чоловіка притягує така «природна» краса, тому, мінімальний шар макіяжу в деяких випадках все-таки необхідний.

Який макіяж найбільше подобається чоловікам

Складно відповісти на це питання однозначно, але все ж варто дотримуватися деяких правил про те, як наносити макіяж, щоб притягувати, а не відштовхувати від себе людей.

Найоптимальніший варіант: наносити макіяж в стилі «природний». У більшості цей тип не відштовхує чоловіків і водночас не дозволяє їм думати, що дама перед ними легковажна і несерйозна.

Жінка з легким ненав’язливим макіяжем буде по душі нехай і не кожному чоловікові, але шанси все-таки сподобатися представникам сильної статі у багато разів збільшаться, ніж якщо нафарбуватися в стилі «хижачка».

Не варто перебільшувати з косметикою. Це більше відштовхує, ніж притягує до себе чоловіків. Навіть якщо вашого чоловіка приваблює макіяж в стилі «хижачка», намагайтеся як можна рідше наносити щільний шар тонального крему, а також не надто яскраво фарбувати очі та вії. Все це шкодить здоров’ю і погано позначається на природній красі і кольорі шкіри. Вміння правильно підбирати косметику теж немаловажний фактор.

ДжерелоПереглядів: 17