Існують речі та послуги, на яких небезпечно економити, будьте пильні та розщедрюйтеся, поки не пізно

Економіка, Поради, Суспільство

Речі, на яких ніколи не можна економити.

Як відомо, скупий платить двічі. Дійсно, є речі, на яких економити не рекомендується. Ось список покупок, на який потрібно витратитися навіть у кризу. Інакше втратите в фінансах.

Шоколад

В дешевому шоколаді містяться трансжири та барвники, тоді як в дорогому — тільки натуральні інгредієнти: какао-боби та какао-масло. Вибираючи гіркий шоколад, ви отримуєте тільки користь: і смакове задоволення, і корисні калорії, і поживу для розуму в прямому сенсі цього слова.

Зуби

Кабінет стоматолога з низькими цінами — територія ризику. Там вас навряд чи чекають якісні інструменти, надійна дезінфекція і хороша анестезія. Красиві та здорові зуби надають впевненості в собі, а хіба це не привід розщедритися?

М’ясо

В магазинах нам пропонують безліч м’ясних продуктів: ковбаси, фарш і нарізки. Чи не краще купити цілий шматок м’яса і приготувати з нього все, що заманеться? Так, ви витратите трохи більше часу і коштів, зате повечеряєте з задоволенням.

Взуття

Дешеве взуття не може бути зроблене з якісних матеріалів. Як правило, в ньому незручно ходити: воно здавлює стопу, перешкоджає хорошому кровообігу, є причиною пітливості ніг, а в холодну погоду в ньому банально холодно.

Спідня білизна

Речі, які ми носимо ближче до тіла, повинні бути виконані з якісних натуральних матеріалів. Для спідньої білизни, нічних сорочок і домашніх піжам підійде бавовна, а ось поліестер буде дратувати шкіру.

Техніка

Не обов’язково шикувати, купуючи смартфони, холодильники та ноутбуки останніх моделей, але і брати найдешевші варіанти не слід. Краще всього вибрати середній ціновий сегмент, але перевірений бренд «з ім’ям». Тоді ймовірність того, що техніка прослужить довго, зростає вдвічі.

Джинси

Якісні джинси можуть вирішити відразу кілька проблем. Вони будуть ідеально сидіти по фігурі, виглядати стильними та не вимагати нових фінансових вкладень, оскільки не розтягнуться і не зітруться після декількох носок.

Алкоголь

Дешеве вино часто містить барвник і горілку. Справжнє вино — це результат натурального бродіння. У першому випадку ви ризикуєте отруїтися, а в другому — напитаєте організм антиоксидантами.

Безпека

Ми часто бережемо гроші на чорний день, але оформлення страховки вважаємо безглуздою справою. А даремно. Подумати про здоров’я, майно та бізнес краще заздалегідь.

Джерело