Івано-франківські пенсіонери продовжують опановувати комп`ютерну грамоту (ФОТО)

Суспільство

Вже не перший рік в Івано-Франківську з ініціативи міського голови Руслана Марцінківа діє соціальна програма – курси комп’ютерної грамотності для пенсіонерів. Літні люди, власники карток іванофранківця, можуть абсолютно безкоштовно опанувати персональний комп’ютер та мобільні пристрої.

Сьогодні стартував черговий набір. Група складається з 25 осіб. Протягом двох місяців вони опановуватимуть комп’ютерну техніку. Як розповіла завідувачка кафедри підприємництва і маркетингу ІФНТУНГ Ірина Перевозова, на цьому курсі вивчатимуть програму фінансової грамотності, як працювати в соцмережах, з банківськими програмами, мобільними додатками, офісами, особистими кабінетами тощо. Все для того, аби літні люди спокійно користувались програмним забезпеченням: від оплати комунальних послуг до спілкування з рідними і друзями через мережу.

Учасники курсу від навчань у захваті. Через те, що попит великий, довго чекали своєї черги. Та все ж не жалкують. Адже для них це шанс опанувати сучасні технології. Лідія Бойко, працівниця поліклініки, прийшла на курси, бо не знає комп’ютера, а без нього в роботі ніяк.

«Важливо, щоб люди «золотого віку» відчували підтримку міста. Такі програми активно діють в Європі. Ми прийняли рішення запровадити таке і в нас. Постійно є велика кількість охочих, тому курси не припиняємо. Навчання вже завершили 124 пенсіонери», – зауважив Руслан Марцінків.Переглядів: 416