Івано-Франківський суд відмовив у позові про скасування 17 тисяч гривень штрафу для ТВО, яке порушило правило перевезення вантажу

Суспільство

Івано-Франківський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позовних вимог ТОВ щодо визнання протиправною та скасування постанови про застосування штрафу в розмірі 17 тисяч гривень за наслідками габаритно-вагового контролю транспортного засобу.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківський окружний адміністративний суд


Відповідач у справі – Західне міжрегіональне управління Укртрансбезпеки області, Державна служба України з безпеки на транспорті.


Як встановлено судом, транспортним засобом, який належить позивачу здійснено перевезення вантажу, при якому навантаження на одиничну ось 12,45 тон при допустимій 11 тон.


«Чинним законодавством передбачено, що у випадку, якщо транспортний засіб перевищує встановлені габаритно-вагові стандарти, то рух таких ТЗ здійснюється на підставі дозволу на участь у дорожньому русі, виданого уповноваженим підрозділом Національної поліції, або ж документа про внесення плати за проїзд такого транспортного засобу. Під час вказаної перевірки, здійснюваної відповідачем, цих документів у позивача зафіксовано не було», — зазначається у рішенні суду.Переглядів: 181