Калушанин, який збував наркотики, сяде за ґрати на 9 років

Події

Прокуратура довела вину Калуського наркоторговця, чоловік отримав 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Калуська місцева прокуратура спільно з правоохоронними органами вживають заходи, спрямовані на виявлення та документування незаконної діяльності, пов’язаної з незаконним виробництвом, виготовленням, придбанням, зберіганням чи збутом наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, на території м. Калуша та Калуського району.

Так, Калуська місцева прокуратурою 19 червня 2018 року скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням 28-річного жителя Калуського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 та ч. 3 ст. 307 КК України. 

Слідство встановило, що молодик незаконно зберігав та збував в особливо великих розмірах громадянам м. Калуша психотропну речовину, обіг якої обмежено, – амфетамін, за що отримував грошові кошти.

Незважаючи на те, що в ході судового розгляду обвинувачений вину в інкримінованих йому злочинах не визнав, прокурором вона доведена в повному обсязі.

За результатами судового розгляду Калуський міськрайонний суд засудив обвинуваченого до 9 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна.Переглядів: 11