Калуська громада назавжди попрощалась із загиблим захисником Романом Мельником

Суспільство
Роман Мельник, відстоюючи суверенітет і незалежність своєї держави, залишався вірним військовій присязі до останнього подиху. Життя воїна раптово обірвалося через недугу 27 березня 2023 року.


Про це Голос-Інфо дізнається від Андрія Найди


 

Але він залишив по собі добру пам’ять в серцях рідних, друзів, бойових побратимів, колег. Роман був добрим і турботливим сином.

“Попрощатися з Героєм, висловити свою повагу і шану нашому воїну та його рідним прийшли мешканці громади, друзі, побратими… У щирій молитві з глибокою скорботою та вдячністю усі присутні схилили голови перед мужнім та відданим сином своєї землі. Немає слів, які можуть вгамувати невимовний біль втрати, загоїти страшну рану у серці матері… Ми не за будемо ніколи, яку ціну ми платимо за мирне небо, ніколи не пробачимо російським загарбникам тих жертв і страждань, які вони принесли на нашу землю. Пам’ятатимемо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Батьківщину! Герої не вмирають! Вони стають нашими оберегами, нашою честю, славою і гордістю… Світла пам’ять і шана нашому Герою – Романові МЕЛЬНИКУ! Слава Україні! Героям Слава!”, — йдеться у дописі. 


Переглядів: 434
banner