Калуська громада попрощалася із двома Захисниками Василем Микицеєм та Мар’яном Тургановим

Суспільство

Василь Микицей та Мар’ян Турганов – два Герої, які захищали незалежність України від ворога


Пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду


  • Василь Микицей народився в Калуші 10 грудня 1972 року.

В 1990 році закінчив Калуську середню школу №7. Займався вільною боротьбою, був переможцем та призером багатьох змагань, виконав норматив кандидата в майстри спорту. Навчання в Тернопільському інституті народного господарства поєднував з роботою.


Після закінчення інституту працював спеціалістом у справах захисту прав споживачів виконавчого комітету КМР, а у 2004 році почав працювати в державному управлінні захисту прав споживачів.


Він все своє життя займав активну громадянську позицію, був учасником міського осередку СУМ в Україні. Офіційно став членом спілки у 2019 році. 6 грудня 2022 року до Дня ЗСУ отримав «Хрест СУМівця-Бійця».


Василь Микицей добровольцем вступив до Калуського ТрО 25 лютого 2022 року. Спочатку служив солдатом-стрільцем 79 батальйону 102 бригади, потім в стрілецькому відділенні військової частини.


Із важкими пораненнями, які отримав на позиціях під Гуляйполем Запорізької області, потрапив до госпіталя. На жаль, життя Захисника обірвалося. Дата його смерті співпала з датою його народження – 10 грудня. Василеві Микицею мав виповнитися 51 рік.


  • Мар’ян Турганов народився 24 серпня 1996 року в с. Дорогів на Галичині. Закінчивши навчання в школі, вступив до медичного коледжу.

Був активним, доброзичливим та щирим. Завжди прагнув розвитку, працював та вдосконалювався. Працював на підприємстві «МироМарк».


19 жовтня 2023 року Мар’ян Турганов був призваний на військову службу. Служив кулеметником стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти.


Під час проходження базової військової підготовки в Рівненській області його серце раптово зупинилося.


“Пам’ять про Героїв буде жити у віках! Щирі співчуття рідним та близьким Василя Микицея та Мар’яна Турганова! У скорботі вся громада!
Вічна слава та пам’ять Героям!” – Калуська міська рада.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.Переглядів: 372
banner