Калуський суд ухвалив вирок : 2 роки іспитового строку – за умисне нанесення тілесних ушкоджень

Суспільство
В судовому засіданні розглянуто кримінальне провадження за ч.1 ст.121 КК України,про обвинувачення мешканця однієї із територіальних громад Калуського району, студента 3-го курсу, не одруженого, раніше не судимого.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області


З матеріалів справи відомо, що у вечірній час, після закриття магазину, де обвинувачений та потерпілий відпочивали виник словесний конфлікт, який завершився сутичкою та втратою свідомості.


Внаслідок умисного нанесення ударів, потерпілому спричинено тілесні ушкодження у вигляді закритої черепно-лицевої травми із переломами кісток лицевого черепа, забоєм головного мозку легкого ступеня тяжкості, гемосинусом лівої гайморової пазухи, синцями в ділянці голови, крововиливами в м’які покриви голови, відносяться до тяжких тілесних ушкоджень як таких, що є небезпечними для життя в момент спричинення.


Допитаний у судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненому кримінальному правопорушенні визнав повністю, щиро кається.


Потерпілий в судовому засіданні вказав, що він прийшов в магазин де вживав спиртне. Пізніше з обвинуваченим в нього виник словесний конфлікт, після якого він опинився в лікарні з тілесними ушкодженнями. Претензій до обвинуваченого не має.
Суд ухвалив, обвинуваченого:
– Визнати винуватим за ч.1 ст.121 КК України та призначити покарання – позбавлення волі строком на 5 років.
– Згідно ст.75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням та встановити йому іспитовий строк 2 роки.
– Згідно ст.76 КК України покласти на останнього такі обов”язки: періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.


Переглядів: 193