Кілька таємничих властивостей гранатового каменя

Культура

Такий камінь пригодиться у різних ситуаціях.

Прикраси з яскравими гранатами подобаються багатьом людям. У цього каміння є багато дивовижних властивостей. Сьогодні ми хочемо поділитися цією інформацією з вами.

Що приховує у собі каміння кольору життя та материнської енергії?

Гранат може бути не тільки червоним, а й ніжно-рожевим. У різних країнах гранат має різні значення. Наприклад, у Японії люди пов’язують його з сонцем, добробутом і процвітанням, вважаючи, що камінь захищає від лиха, хвороб, запобігає стражданням, оберігає від злих сил. У стародавній Греції гранат був символом безсмертя і щастя. Його носили для того, щоб знайти мудрість, зберегти молодість. У деяких країнах вважається, що він притягує щасливу любов. Так індуси вважають, що завдяки цьому талісману можна знайти справжню радість у стосунках із протилежною статтю.

У Європі гранат символізує силу, мужність, гідність, красу і віру. На Сході це каміння вважають символом життєвої енергії та здоров’я. Це каміння “відродження”. Воно відновлює сили, наповнює енергією, допомагає подолати меланхолію і страхи. Каміння корисне для серця і мозку, зміцнює пам’ять, очищає кров.

Проти ненависті та гніву

Гранат має неймовірний енергетичний потенціал, здатний захистити від гніву, ненависті та заздрощів. Іноді, у миті гніву, достатньо просто потерти камінь, щоб припинити відчувати сильне роздратування.

Крім того, гранат — талісман, необхідний кожному мандрівникові. До того ж він забезпечує популярність серед представників протилежної статі. А ще гранат часто називають каменем королів. Він несе в собі успіх для активних людей, які не шкодують сил для досягнення власних цілей.

Гранат для здоров’я

Колись не було жодних досліджень, які підтверджували або спростовували б цілющі властивості цього каменя, але сьогодні вчені довели, що він дійсно містить цінні речовини, які регулюють фізіологічні процеси в організмі.

Гранат лікує головний біль і хвороби горла. Він ефективний при проблемах зі шлунком. Камінь очищає кров, лікує запалення. Заспокоює палких натур і підтримує здоров’я.

Корисно носити гранат тим людям, у яких є проблеми зі сном. А ще він захищає свого власника від негативної енергії, ворогів. Допомагає людям з чистими думками та благородним серцем. Ті, хто носять гранат, енергійні та працелюбні, щасливі у сімейному житті.

ДжерелоПереглядів: 19